Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Klea@Love prej Thu 15 Dec 2011, 10:34

  Thjeshte te dal
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 16 Dec 2011, 03:54

  Te degjoj muzike prane dritares.
  ELinda
  ELinda
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 33
  Pikėt : 38
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/03/2012

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga ELinda prej Tue 10 Apr 2012, 06:54

  Te shikoj film me histori dashurie...shiu me ben romantike.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:31

  Te rri e vetme
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga alexandramalaj prej Thu 30 Aug 2012, 02:26

  Te fle gjume duke bere dhomen erresire por me kusht qe shiu te jete pa bubullima se kam frike.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Administratori prej Sat 01 Sep 2012, 00:15

  Te thur ndonje poezi.


  ________________________________
  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? - Faqe 2 Pictur10

  Sponsored content

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 09:36