Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+9
megan
Amelia
Zogu
Klea@Love
Administratori
Genta
florida_L
mirela ela
Arta1
13 posters

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Arta1 Sun 05 Sep 2010, 12:05

  Te gjite jeni te ftuar qe te shkruani nje fjali cfare te doni ne vijim, por qe duhet te filloje me fjalen ''Ti''.
  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Arta1 Sun 05 Sep 2010, 12:05

  Ti ishe ai, qe me bere te njihja vetveten.
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 45
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga mirela ela Thu 09 Sep 2010, 00:06

  Ti je ai, qe me gjendesh prane gjithnje, ne momentet me te veshtira te jetes...
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 39
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga florida_L Sat 11 Sep 2010, 00:47

  Ti dikur ishe gjithshka per mua, ndersa sot nuk je me asgje.
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 34
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Genta Thu 30 Sep 2010, 02:10

  Ti ke vdekur njehere e pergjithmone per mua, ndaj mos u mundo te me dalesh para, sespe do te te padeh per fantazem...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Administratori Thu 14 Oct 2010, 01:25

  Ti ishe, por ce do, tani nuk je me...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Klea@Love Thu 14 Oct 2010, 12:24

  Ti je i nderuar nga un edhe mik shum i rrespektuar bouquet
  Zogu
  Zogu
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 34
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2010

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Zogu Fri 15 Oct 2010, 05:04

  Ti je njera qe un njof Very Happy
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Klea@Love Fri 15 Oct 2010, 11:24

  Ti je anetar qe me njeh mua shum mire qe me njeh te uroj mire se ardhjen ne kete forum Very Happy
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Administratori Thu 18 Nov 2010, 03:41

  Ti je e respektuar dhe e nderuar nga une, dhe kete ti e di fare mire...
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 31
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Amelia Thu 16 Dec 2010, 22:54

  tiiii je sajmiri qe un te njoh
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Administratori Fri 17 Dec 2010, 02:37

  Ti, po me dukesh edhe mua sikur te njoh, por nuk po jam i sigurte 100 %.
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 31
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Amelia Fri 17 Dec 2010, 23:54

  ti me njeh mua
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Administratori Sat 18 Dec 2010, 11:09

  Ti, mos je gje ajo Amelia tek forumi Klealove?!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga megan Wed 30 Mar 2011, 22:33

  Ti je arsyeja perse une jetoj
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga kushtrim Wed 30 Mar 2011, 23:45

  ti ajo si te dua shum
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Administratori Thu 31 Mar 2011, 01:36

  Ti je antar i nderuar ketu ne kete forum...
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga kushtrim Thu 31 Mar 2011, 04:46

  ti je mik i sinqert
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga iliriana Thu 31 Mar 2011, 16:39

  Ti je mik i drejte
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Administratori Thu 31 Mar 2011, 22:24

  Ti je mikesh e denje per shoqeri...
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga alexandramalaj Fri 31 Aug 2012, 15:49

  Ti ishe dikush qe une te quajta te vecante por vecantine ti ia hoqe vetes duke u bere i kunderti i asaj qe une imagjinoja qe ti ishe.
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Sat 11 May 2013, 13:35

  Ti je nje vajz e bukur ne paraqitje ,
  po keshtu deshiroj te jesh edhe ne permbajtje .

  Sponsored content


  Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''. Empty Re: Shkruani nje fjali duke filluar me fjalen ''Ti''.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 14:50