Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+35
Vranakondi
kolopucja
Matilda
megan
yllka sebi
Amelia
edisoni
Genta
besiii
Vajze_me_Pretendime
mirela ela
Arta1
Administratori
Mirsiana
denada
Llokumja _19
Sara
florida_L
Zog i Shqipes
Anduena01
K@LoR5i
Klea@Love
zemra_e_vetmuar
Djal~Matjan
alkida24
Paula
astrit hysa
AlbGirl
Desperado
Anisa
SyKaltra
shpirti_omel
Daniela
Anxhela-2008
Odeta
39 posters

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Odeta Thu 13 Nov 2008, 00:02

  Pershendetje.

  A mundeni te me thoni ju anetare te nderuar:
  Jeni beqar/e apo te martuar?!

  Kalofshi kendshem.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Odeta Thu 13 Nov 2008, 00:03

  Ja po pergjigjem une e para.

  Une jam akoma Beqare...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 Fri 14 Nov 2008, 10:54

  Odeta shkruajti:Ja po pergjigjem une e para.

  Une jam akoma Beqare...

  Po ashtu edhe une, Beqare jam...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Daniela Sun 07 Dec 2008, 01:15

  Une nuk jam as beqare e as e martuar, por jam e pamartuar.
  Hahahahahaaaa...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga shpirti_omel Mon 08 Dec 2008, 07:41

  Daniela shkruajti:Une nuk jam as beqare e as e martuar, por jam e pamartuar.
  Hahahahahaaaa...

  Hahahahahahahahahahahahaaaaaaa.
  Sa pergjigje e bukur.
  Si duket ti Daniela, per t'iu pergjigjur pyetjes i paske rene unazes, se nga anet e tjera paska qene trafik si duket.

  Nejse, une per vete jam ende Beqar. LOL
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga SyKaltra Mon 08 Dec 2008, 12:02

  Daniela shkruajti:Une nuk jam as beqare e as e martuar, por jam e pamartuar.
  Hahahahahaaaa...

  Hahahahahaahaaaaaa
  Keshtu jam edhe une sikurse Daniela.
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 37
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Anisa Tue 09 Dec 2008, 02:05

  Beqare akoma.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Desperado Fri 12 Dec 2008, 02:28

  Pershendetje dhe urime per temen.
  Me sa shoh une ketu, te gjithe beqare qenkeni dhe e paskeni kthyer ne sofer beqaresh. Hahahahahaaaaaa.
  Nejse duke qene se ia paskan nisur beqaret, nuk po e prish radhen, dhe ju them edhe une qe jam; Beqar.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga AlbGirl Fri 16 Jan 2009, 11:00

  Po, more po
  as edhe une nuk e prishi radhen pasi edhe une Beqare jam dhe e betuar pale...
  astrit hysa
  astrit hysa
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 43
  Vendndodhja : new york
  Profesioni : oficer
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/01/2009
  Humor : humor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga astrit hysa Sun 18 Jan 2009, 20:30

  Odeta shkruajti:Pershendetje.

  A mundeni te me thoni ju anetare te nderuar:
  Jeni beqar/e apo te martuar?!

  Kalofshi kendshem.
  beqo beqo shyqyr zotit.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Paula Tue 27 Jan 2009, 09:51

  Beqare dhe e betuar biles...

  hahahahaaa
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 38
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga alkida24 Wed 15 Apr 2009, 23:19

  Beqaaaaareee
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 42
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Djal~Matjan Mon 30 Nov 2009, 13:02

  Beqar jam edhe une. Rrofshin beqaret, hahahahahaaa
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 35
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar Sat 05 Dec 2009, 01:49

  Beqare akoma beqare.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Klea@Love Tue 16 Mar 2010, 07:28

  Beqare hesapi pari peci jom hahha
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga K@LoR5i Sun 21 Mar 2010, 11:53

  As une nuk po ju genjej, beqar jam.
  Oooooooo m'ka shku menja me u martueeeeeeeee....
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Anduena01 Thu 25 Mar 2010, 01:05

  Beqare dhe une.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Zog i Shqipes Fri 26 Mar 2010, 11:13

  Beqar.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 39
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga florida_L Sat 27 Mar 2010, 12:02

  beqareeeeeeeeeeeeeee
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 35
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Sara Tue 30 Mar 2010, 23:31

  hahahahaaaaa... BEQARE...
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Llokumja _19 Thu 01 Apr 2010, 03:10

  Beqare Jom Akomaa
  denada
  denada
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 35
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/03/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga denada Sat 10 Apr 2010, 23:17

  beqare.
  Mirsiana
  Mirsiana
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 42
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/05/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Mirsiana Sat 22 May 2010, 21:46

  beqare.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor Thu 27 May 2010, 20:15

  uha tė gjithė beqar dhe vetėm njė i martuar, mė lironi pak njė vend mes jush, kam shumė pėr tė rrėfyer, si kalojnė ditėt e beqarisė dhe kur mund tė fillojnė vuajtjet e kohės sė martesės...mos na zini besė, beqaria ka njė rrisk tė ėmbėl dhe qėndroni sa mė shumė nė tė...por jo shumė dhe gjatė...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Administratori Thu 24 Jun 2010, 02:54

  Edhe une beqar jam per vete...

  Sponsored content


  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 03:24