Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+2
Klea@Love
megan
6 posters

  Me mire beqar.....

  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Me mire beqar..... Empty Me mire beqar.....

  Mesazh nga megan Wed 12 Jan 2011, 07:48

  Hajt iher ku jane beqaret.He si mendoni me mire beqar apo jo?Po flas per nje moshe te caktur psh mosha e adoleshences e deri te 30 per te qene beqar.....
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga Klea@Love Tue 18 Jan 2011, 05:18

  Very Happy Une e para Beqaria eshte shum e mire per ata qe din ta jetojne vetem un them per vete jam beqare po jeten e jetoj ne menyre te persosur
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga megan Tue 18 Jan 2011, 19:50

  Me vjen mire per ty Klea te uroj me gjithe zemer qe ta jetosh jeten ne menyre te persosur gjithmone.Edhe kur mos te jesh me beqare...... Very Happy
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga Administratori Wed 19 Jan 2011, 00:12

  Si beqar ashtu edhe te martuar problemet dhe hallet s'do te na lene rehat asnjehere...
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga megan Wed 19 Jan 2011, 23:36

  Po ke te drejte por ama kur je beqar ke me pak halle dhe probleme,ke problem vetem persa i perket shkolles dhe punes.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga Klea@Love Mon 24 Jan 2011, 21:08

  Very Happy Eh beqaria beqaria ska gjo me te bukur je i lire ne te gjitha anet edhe pse jeton ne ate menyre qe deshiron po do vi dita qe dy kembet do ti lidh sa do vone Very Happy
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga megan Fri 18 Feb 2011, 23:33

  Ha ha ha.po do vije po te pakten sa jemi beqre po i shijojme keto dite...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga Administratori Sat 19 Feb 2011, 02:53

  Beqaria eshte mosha e arte...
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga megan Sat 19 Feb 2011, 23:47

  Te lumte goja Saimir se tamam ke fole
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga AlbGirl Mon 21 Feb 2011, 08:45

  Kur martohet njeriu, atehere i'a kupton vleren e vertete beqarise.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga megan Sat 26 Feb 2011, 23:56

  Eeeee ke te drejte,po per zotin edhe pa te martum jena tu ja kuptu....
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga Vizitor Mon 21 May 2012, 08:00

  jo se jeta beqar...sdo kishte lezet
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga Armanda Fri 13 Jul 2012, 02:15

  Mjafton se ku arrin ta gjeje njeriu lumturine e vertete ne jete.
  Ka nga ata qe e gjejne tek martesa, por ka edhe nga ata qe e gjejne tek beqaria.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga alexandramalaj Sun 26 Aug 2012, 11:40

  Me mire beqare.

  Sponsored content


  Me mire beqar..... Empty Re: Me mire beqar.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:04