Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+12
Klea@Love
iliriana
Administratori
PRINCESA
shpirti_omel
rik rik
ardhmerija e bukur
Daniela
Denisa
Odeta
Scarface
Anisa
16 posters

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 37
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Anisa Tue 09 Dec 2008, 02:01

  Si mendoni ju:

  -Jane Femrat ato qe dashurojne me shume apo Meshkujt?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Scarface Wed 04 Feb 2009, 03:27

  Per mendimin tim kjo nuk ka te beje, ne je mashkull apo femer, dashuria varet nga zemra dhe ndjanjat e njeriut, keshtuqe personalishte nuk mund te them prere, se kush dashuron me shume.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Odeta Mon 16 Feb 2009, 00:24

  Anisa shkruajti:Si mendoni ju:

  -Jane Femrat ato qe dashurojne me shume apo Meshkujt?

  Femrat mi goce, femrat jane ata qe dashurojne me shume dhe me gjith shpirt..
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 37
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Denisa Sat 14 Mar 2009, 03:10

  Ndersa une do te mbeshtesja mendimin e Scarface me lart, i cili tha:
  ''dashuria varet nga zemra dhe ndjanjat e njeriut, keshtuqe personalishte nuk mund te them prere, se kush dashuron me shume''.

  kalofshi mire
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Daniela Wed 08 Apr 2009, 03:00

  Denisa shkruajti:Ndersa une do te mbeshtesja mendimin e Scarface me lart, i cili tha:
  ''dashuria varet nga zemra dhe ndjanjat e njeriut, keshtuqe personalishte nuk mund te them prere, se kush dashuron me shume''.

  kalofshi mire

  I bashkangjitem edhe une ketij mendimi, pasi te dashuruarit nuk ka te beje, ne je mashkull apo femer...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 32
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Thu 15 Oct 2009, 07:07

  Aty ,smund te thuhet me saktesi,se nuk i dihet kurr.
  rik rik
  rik rik
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 36
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/11/2009

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga rik rik Mon 30 Nov 2009, 06:57

  DASHURIA NDJEHET NUK PESHOHET QE TE THEMI SE KUSH DASHURON ME SHUM E KUSH ME PAK.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga shpirti_omel Sun 06 Dec 2009, 00:54

  rik rik shkruajti:DASHURIA NDJEHET NUK PESHOHET QE TE THEMI SE KUSH DASHURON ME SHUM E KUSH ME PAK.

  pajotohem 100% ...
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 38
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga PRINCESA Mon 21 Dec 2009, 08:46

  rik rik shkruajti:DASHURIA NDJEHET NUK PESHOHET QE TE THEMI SE KUSH DASHURON ME SHUM E KUSH ME PAK.
  Ta mbeshtes mendimin
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Administratori Sun 13 Mar 2011, 11:38

  Ato qe dashurojn me shpirt dhe ndjenja te pastra, dashurojn me shume, ndaj keto mundet qe te jene edhe meshkujt edhe femrat, keshtu qe nuk mund te behet nje dallim i lehte perceptues ne kete mes.
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga iliriana Sun 13 Mar 2011, 15:17

  Femrat
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Klea@Love Sun 13 Mar 2011, 21:49

  Femrat jan me te ndjeshme se mashkulli
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga iliriana Mon 14 Mar 2011, 15:53

  FEmrat gjinia me ndjeshme ne bote[b]
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Armanda Mon 14 Mar 2011, 22:13

  Femrat them edhe une.
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga tipi engjellor Fri 08 Jul 2011, 08:02

  une mendoj qe kjo varet vetem nga karakteri i personit se qfare eshte sdo e citoja te thoja veq femnat ose veq meshkujt....
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga alexandramalaj Mon 27 Aug 2012, 16:39

  Femrat pa diskutim
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Wed 15 May 2013, 06:48

  Femrat dashurojne me shume

  Sponsored content


  Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! Empty Re: Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:34