Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?

  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj? Empty Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?

  Mesazh nga florida_L prej Mon 22 Mar 2010, 09:50

  Ne qofte se zbuloni qe i dashuri apo e dashura ju tradheton me nje tjeter, cfare do te benit ju personalishte:

  Do te pajtoheshit me tradhetine, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj? Empty Re: Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?

  Mesazh nga Genta prej Tue 23 Mar 2010, 05:55

  do ti jepja fund lidhjes time me te.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj? Empty Re: Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Wed 24 Mar 2010, 11:41

  Me tradhetine nuk do te pajtohesha kure, keshtu qe do i jepja fund lidhjes.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj? Empty Re: Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 13 Jul 2012, 02:21

  Jam e mendimit se personalisht, nuk do te pajtohesha kurre me tradhtine.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj? Empty Re: Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?

  Mesazh nga kushtrim prej Fri 13 Jul 2012, 04:02

  trathtija gjithmon do te vazhdon do ti japi fund lidhjes
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj? Empty Re: Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?

  Mesazh nga alexandramalaj prej Sun 26 Aug 2012, 11:35

  Absolutisht dp t'i jepja fund lidhjes sepse kur dikush te tradheton nuk te vlereson aq me pak te te doje.

  Sponsored content

  Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj? Empty Re: Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 01 Oct 2020, 15:35