Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Dashuria

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi Dashurie nga Poete te Letersise Shqiptare.... 1, 2, 3, 486Odeta10080Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 00:41
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   A e vret largėsia Dashurinė?! 19Administratori3438Shiko mesazhin e fundit prej Mon 12 Dec 2011, 06:57
nga NENSI
Asnjė mesazh i ri   Ne c'pjese te trupit keni deshire t'a puthni partnerin tuaj dhe perse? 13florida_L1079Shiko mesazhin e fundit prej Mon 12 Dec 2011, 06:55
nga NENSI
Asnjė mesazh i ri   Rėndėsia e seksit nė njė martesė... 1AlbGirl1421Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:21
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Kam aq shume mall ne shpirt, aq sa ... ... 15Administratori1466Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:17
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Sekretet nė Dashuri, mendoni se ndikojnė pozitivishtė apo negativishtė?! 1Administratori659Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:04
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Kur ty nuk te kam ... ... 

Vazhdojeni fjaline, ashtu sikurse doni ju...

1, 2, 3
56Administratori4611Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:01
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Nje shanc i dyte ne dashuri, jeni Pro apo Kunder?! 8Genta981Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 02:57
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A keni derdhur lot me shpirt, ne jeten tuaj per nje dashuri te humbur?! 0Armanda551Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 02:47
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?! 1, 225AlbGirl2652Shiko mesazhin e fundit prej Tue 12 Jul 2011, 09:29
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Nese mashkulli/femra ne nje lidhje, nuk i thot kurre JO, partneres/it ...?! 1Vajze_me_Pretendime875Shiko mesazhin e fundit prej Sun 10 Jul 2011, 20:15
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Mos vallė jam lidhur pėr gjithė jetėn me personin e gabuar? 4Klea@Love811Shiko mesazhin e fundit prej Sun 10 Jul 2011, 20:12
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete nga pas apo thjeshte te mbetet enderr?! 7Genta870Shiko mesazhin e fundit prej Sun 10 Jul 2011, 20:10
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Plaga e dashurise... ... 7Administratori1090Shiko mesazhin e fundit prej Sun 10 Jul 2011, 20:03
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Partnerėt e njė lidhjeje nė largėsi shumė tė ndjeshėm dhe xhelozė! 5Genta1394Shiko mesazhin e fundit prej Sun 10 Jul 2011, 19:56
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? 12SyKaltra1180Shiko mesazhin e fundit prej Sun 10 Jul 2011, 19:54
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?! 3Administratori846Shiko mesazhin e fundit prej Fri 08 Jul 2011, 08:08
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Cfare do te kishit deshire ti thonit shpirtit tuaj binjak ne keto momente?! 13Armanda811Shiko mesazhin e fundit prej Wed 18 May 2011, 03:28
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Me ka marre malli shume, ndaj ... ... 

Vazhdojeni fjaline, ashtu sikurse doni ju...

19Administratori1575Shiko mesazhin e fundit prej Tue 17 May 2011, 08:53
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ... 3Administratori568Shiko mesazhin e fundit prej Tue 17 May 2011, 08:50
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ti, ike ... ... 

Vazhdojeni fjaline, ashtu sikurse doni ju...

1, 2
34Administratori2659Shiko mesazhin e fundit prej Thu 31 Mar 2011, 23:36
nga Administratori

Dashuria

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Mendime tė fshehura, ide dhe fantazi tė shfrenuara, ndjenja tė strukura thellė nė koshijencėn tonė nėn turpin e moralit tonė dhe shoqėris. Vetėm pėr ata persona qė janė mbi 18 vjeē...


38316A do te benit seks m...
Wed 16 May 2018, 06:56
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Thu 01 Oct 2020, 15:25