Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Sondazh

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  [ 17 ]
  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Vote_lcap81%A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Vote_rcap [81%] 
  [ 0 ]
  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Vote_lcap0%A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Vote_rcap [0%] 
  [ 4 ]
  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Vote_lcap19%A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Vote_rcap [19%] 

  Totali i votave: 21
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga SyKaltra prej Tue 28 Jul 2009, 08:13

  Si mendoni ju;
  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!


  ________________________________
  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Text_150
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Thu 30 Jul 2009, 01:05

  Personalishte mund te them me plot bindjen se po, por duke mos lene menjane faktin se me shume varet nga njeriu ne keto raste.
  Pasi ka njerez qe kur dashurohen nuk ndryshojne aspak, ka nga ata qe ndryshojne pak ne disa gjera, por ka edhe nga ata qe shendrrohen komplet ne tjeter njeri...

  ky eshte mendimi im.
  kalofshi mire te gjithe.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Thu 15 Oct 2009, 06:56

  Po,kur eshte dashurija e fuqishme.
  rik rik
  rik rik
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 33
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/11/2009

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga rik rik prej Mon 30 Nov 2009, 07:42

  PATJETER QE DASHURIA NDIKON NE NDRYSHIMIN E KARAKTERIT. ESHTE E PA DISKUTUESHME PER TE GJITHE. PAVARSISHT FAKTIT QE TEK DIKUSH NDODH ME SHUME E TEK DIKUSH ME PAK
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:21

  Me sa kam pare, me sa kam degjuar dhe perjetuar, mendoj se PO.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Desperado prej Mon 07 Dec 2009, 09:45

  Sigurishte qe po.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Paula prej Thu 21 Jan 2010, 02:26

  Mendoj se ndikon.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Administratori prej Fri 29 Jan 2010, 10:36

  Jam i mendimit se Po.
  Eshte nje ndjenje shume e forte dhe medoemos qe edhe do te ndikoje ne karakterin e personit.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Pictur10
  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga R€B€KA prej Tue 09 Mar 2010, 01:16

  Pa dyshim qe ndikon. Ashtu sikurse vete dashuria eshte nje ndjenje, eshte normale qe kjo ndjenje te ndikoje edhe ne karakterin e njeriut.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:29

  Ne qofte se Dashuria, nuk do te ndikonte aspak ne karakterin e nje mashkulli apo femre, kjo na jep konluzionin qe ai ose ajo nuk jane te dashuruar.
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Genta prej Sun 21 Mar 2010, 00:56

  them se po
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:26

  Ndikon, por jo tek te gjithe.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga dANJELA prej Sun 28 Mar 2010, 00:21

  edhe po edhe jo, varion.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Tue 30 Mar 2010, 02:59

  Sipas Mendimit Time Po Them Se Ndryshen Krejtsisht....
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Armanda prej Fri 13 Jul 2012, 02:22

  Po ndikon, por tek te gjithe njerzit njelloj.

  Sponsored content

  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! Empty Re: A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 01 Oct 2020, 15:03