Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Landi
  Landi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 35
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/10/2010

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga Landi prej Thu 07 Oct 2010, 03:16

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh'' si do te vepronit?
  Cila do te ishte fjala e pare qe do tju vinte ne mendje, cfare do te mendonit dhe si do te ndjeheshit ne ato momenete?
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga Klea@Love prej Fri 08 Oct 2010, 04:11

  Kerkoj nje motiv pastaj i them lamtumire e le te lire
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 24 Oct 2010, 05:55

  jeta vazhdon
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga Administratori prej Sun 24 Oct 2010, 10:54

  Te qofte rruga e mbare i them...


  ________________________________
  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga Klea@Love prej Mon 03 Jan 2011, 23:13

  Mundohem te di motin e asaj qe mbaroj pastaj i uroj gjith te mirat gjithmone kur mbaron dicka kerkohet motivi edhe pse dhemb nganjehere
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga tipi engjellor prej Sun 10 Jul 2011, 19:58

  po mendoj per secilin situat qe sdo e deshironte kurr.....po edhe keto ndodhin ne jete...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga Klea@Love prej Thu 18 Aug 2011, 07:03

  Sikur e kam thene me siper mundohem te di pse pastaj i them Rruge te mbar mo kush te mban me zor
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 03:02

  Pike se pari dua te sigurohem se ku apo tek cili nga ne qendron problemi, pastaj do i them udha e mbare.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 May 2012, 07:56

  ja ku osht dera...

  Sponsored content

  Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... Empty Re: Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 01 Oct 2020, 15:24