Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Dashuria

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi Dashurie nga Poete te Letersise Shqiptare.... 1, 2, 3, 486Odeta10080Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 00:41
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ? 2Daniela874Shiko mesazhin e fundit prej Tue 28 Jul 2009, 06:27
nga PRINCESA
Asnjė mesazh i ri   Shprehje tė bukura dashurije. 7Administratori6988Shiko mesazhin e fundit prej Sun 26 Jul 2009, 12:43
nga Anisa
Asnjė mesazh i ri   25 fakte magjepsese per Dashurine 1Florida802Shiko mesazhin e fundit prej Fri 24 Jul 2009, 02:49
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Simptomat qė shoqėrojnė fazėn e parė tė dashurisė 6Florida1142Shiko mesazhin e fundit prej Sun 16 Nov 2008, 00:36
nga Florida
Asnjė mesazh i ri   5 gabime qė femrat i bėjnė gjatė bisedės me partnerin!!! 5Odeta911Shiko mesazhin e fundit prej Thu 13 Nov 2008, 01:44
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Disa kėshilla pėr lidhjen nė largėsi... 5Odeta1253Shiko mesazhin e fundit prej Thu 13 Nov 2008, 01:38
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   ARTI ĒELĖSI I SHPIERTIT NJERĖZOR 0shaban cakolli827Shiko mesazhin e fundit prej Sat 27 Sep 2008, 23:03
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Disa gjeste qė tregojnė se keni njė lidhje tė gabuar... 0AlbGirl748Shiko mesazhin e fundit prej Mon 22 Sep 2008, 22:28
nga AlbGirl
Asnjė mesazh i ri   Problemet nė ēift. 0Daniela1701Shiko mesazhin e fundit prej Mon 21 Jul 2008, 22:10
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   Joshja dhe situatat me te mira per te rene ne sy. 9Luleshtrydha1758Shiko mesazhin e fundit prej Fri 27 Jun 2008, 10:02
nga Luleshtrydha
Asnjė mesazh i ri   Numerologjia e Dashurise... 2Daniela851Shiko mesazhin e fundit prej Tue 24 Jun 2008, 04:20
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   Veprime qė duhen shmangur para se tė bini nė shtrat... 3Scarface913Shiko mesazhin e fundit prej Wed 11 Jun 2008, 23:37
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Disa zgjidhje per problemet ne martese... 0Scarface1048Shiko mesazhin e fundit prej Wed 11 Jun 2008, 23:32
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   5 Menyrat qe te mos shikoje asnje femer tjeter. 4Daniela4469Shiko mesazhin e fundit prej Tue 13 May 2008, 05:19
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   Disa tipare tė meshkujve tė cilat u pėlqejnė femrave... 0Administratori1159Shiko mesazhin e fundit prej Sat 10 May 2008, 01:30
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... 6Scarface753Shiko mesazhin e fundit prej Tue 06 May 2008, 12:53
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   10 shkaqet, perse duhet qe ta urrejme Shen Valentinin!!!... 1Desperado838Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 May 2008, 23:48
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Puthjet sipas shenjes se Horoskopit... 1Odeta989Shiko mesazhin e fundit prej Wed 20 Feb 2008, 00:20
nga Administratori

Dashuria

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Mendime tė fshehura, ide dhe fantazi tė shfrenuara, ndjenja tė strukura thellė nė koshijencėn tonė nėn turpin e moralit tonė dhe shoqėris. Vetėm pėr ata persona qė janė mbi 18 vjeē...


38316A do te benit seks m...
Wed 16 May 2018, 06:56
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Thu 01 Oct 2020, 15:54