Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+4
Djal~Matjan
Genta
Romina
Paula
8 posters

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 46
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga Paula Mon 11 Jan 2010, 00:57

  -A ju ka ndodhur juve personalishte qe te dashuroheni me te dashurin apo te dashuren e shoqes ose shokut tuaj te ngushte?
  -Cfare mendimi kani per kete dashuri, eshte e drejte apo e gabuar?

  pres pergjigjet tuaja te sinqerta.
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 35
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Re: Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga Romina Tue 19 Jan 2010, 00:41

  Per vete nuk me ka ndoshur, por kam degjuar shume raste te tilla.
  Une mendoj se nje dashuri te tille nuk eshte as e drejte por as e gabuar nga nje ane. Perse? Sepse dashuria nuk njeh asnje lloj kufizimi, dashurine nuk e zgjedhen dot vete, ajo vjen papritur, lind edhe nga nje i vetem shikim.
  Nga ana shoqerore, mud te them se eshte e gabuar, sepse po tradhton nje shok apo shoqe.
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 35
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Re: Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga Genta Sun 21 Mar 2010, 00:59

  eh, keshtu eshte me dashurine, dhe me keq eshte kur nuk mundesh te kontrollosh zemren.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 42
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Re: Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga Djal~Matjan Wed 24 Mar 2010, 11:44

  Nuk me ka ndodhur, por mendoj se eshte shume e veshtire.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 39
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Re: Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga Erilda Sat 27 Mar 2010, 00:07

  Eshte dicka e gabuar dhe shume e veshtire ma merr mendja, packa se nuk e kam provuar.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Re: Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga Llokumja _19 Tue 30 Mar 2010, 03:18

  Nuk me ka ndodhur Muaa Mirpo kom degjuar se nga nje miqesi e mire krijohet dashuriaaa
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Re: Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga fabian Wed 31 Mar 2010, 09:05

  Kesaj gjeje do ti shmangesha, Sepse nuk tregon burreri as karakter
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Re: Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga alexandramalaj Mon 27 Aug 2012, 16:47

  Kurrenuk mund t'ia beja shoqes time te ngushte nje veprim te tille. Ajo dashuri ose lidhje eshte e gabuar. Per ta kuptuar thjesht ktheje kete tradheti sikur te ndodhte mbi ty. Si do te dukej? Crying or Very sad

  Sponsored content


  Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! Empty Re: Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 09:49