Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A harrohet dashuria e pare?!

  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  A harrohet dashuria e pare?! Empty A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 15 Nov 2008, 00:43

  Si mendoni ju:
  -A harrohet dashuria e pare apo jo?!
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Alma prej Mon 17 Nov 2008, 00:30

  Po varet, nga personi.

  Pershembull, une si person mundem ta harroj.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 08 Dec 2008, 07:57

  Ndersa per mendimin tim, Dashuria e pare nuk mund te harrohet.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 08 Dec 2008, 12:05

  Une mendoj se dashuria e pare, eshte shume veshtire qe te harrohet.


  ________________________________
  A harrohet dashuria e pare?! Text_150
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Desperado prej Fri 12 Dec 2008, 02:58

  Ne qofte se nuk ka qene nje dashuri e sinqerte nga te dyja anet, per mendimin tim dashuria e pare harrohet, por ne qofte se ka qene e kunderta, mendoj se nuk mund te harrohet, ose me mire edhe ne qofte se harrohet, nuk harrohet lehte.

  Kalofshi mire.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga adela prej Thu 23 Apr 2009, 23:45

  JO...
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga PRINCESA prej Tue 28 Jul 2009, 06:29

  Jo eshte veshtir te harrohet dashuria e pare
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Wed 19 Aug 2009, 22:39

  Mund te them, qe edhe harrohet, por edhe nuk mund te harrohet. Varet me shume se cfare lidhje ka qene.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Studentja prej Sun 23 Aug 2009, 06:45

  Per mendimin tim jo, nuk harrohet.
  Sado qe dikush mund te thote se e ka harruar, kjo nuk eshte e vertete, pasi ajo eshte nje ndjenje e cila per here te pare jeni dashuruar pas saj, dhe keshtu qe pergjithe jeten, do e kujtoni, mbase edhe ne fshehtesi pa rene ne syte e te tjereve.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Thu 15 Oct 2009, 06:51

  Jo,nuk harrohet kurr
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga fabian prej Wed 31 Mar 2010, 08:35

  Per mendimin tim asnje dshuri nuk harrohet qofte ajo e para, e dyta e keshtu me radhe, por a keni respekt per ate person? aah kjo eshte pyetje tjeter.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Thu 01 Apr 2010, 01:42

  Per mua eshte dashuria e pare kshtu nuk e di a harrohet pa e provuar
  prizrenasi
  prizrenasi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Prizren
  Profesioni : Elektronik Industriale
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 02/04/2010
  Hobi : Muzik Futboll Lexim
  Humor : Jami i Lumtur qė jam SHQIPTAR

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga prizrenasi prej Fri 02 Apr 2010, 09:25

  harrohet nese ka qen dashuri shum e hithur pas ndarjes jo qe harrohet por ska deshir as qe te ndegjoj per te ajo femer ka deshir qe te ndrroj vend bamin qo mos te shof kurr at person.... mendimi im
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 18:38

  nuk harrohet asnjėherė, por tė pėrjetohet me REPLLAY nuk mundet asnjėherė dhe kurrė. mos e kėrko se tė vret si ujku i tėrbuar...kujdes, mos i sill rreth kėsaj orbite...shkoi, lindi u pėrjetua dhe nuk kthehet kurrė. mbaje nė kujtesė, por nė mendje asnjėherė. nuk pėrsėritet...
  denada
  denada
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 33
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/03/2009

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga denada prej Sat 10 Apr 2010, 22:58

  jo, nuk mund te harrohet. pasi cdo dashuri qe mund te vije prapa asaj, serish do ta kujtosh ate te paren.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga florida_L prej Wed 14 Apr 2010, 10:30

  Gjithsejcili, ku e jep pergjigjen personale ne lidhje me pyetjen e kesaj teme, mendoj se e jep duke u bazuar me shume ne jeten tij apo te saj personale, ndaj edhe une me pak fjale jam e mendimit qe dashuria e pare nuk mund te harrohet.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 19:02

  kush ka thėnė se harrohet, as nuk harrohet as nuk riparohet, as nuk demontohet as nuk demolohet, por mbetet njė ditar shumė intim herė i shkruar e herė i gdhendur nė zemėr...ata qė kanė derdhur vargje dhe kanė derdhur lotė e kanė mbetru shumė netė pa gjumė ata qė kanė pritur tė gdhijė mėngjesi pėr ta marrė njė puthje tė ėmbėl, a mund tė harrohen shtėrngimet e duarve dhe drithėrimen e zemrės, a mund ėt harrohet shpirti qė qėndron nėpr shi e nėpėr borė dhe kėrkon qė dora tė puthe me njė dorė tė butė a mendon s eharrohen ofshamjet dhe gudulisjet pranverore, a mendon se lehtė pushon zemra qė ka derdhur gjakun me njė shpejtėsi tė rrufeshme, a mendon se puthja ka qenė e rreme nėn qarrin dhe dushkun e verdhė...a mendon se bari i njomė nuk e ka shkruar njė pjesė tė jetės intime tė njė bajze leshverdhė qė shtriheshin nėn rrezet e diellit ėt ngrohtė... a lehtė mund tė harrohen ato puthje vrastare dhe ekstaza qė derdhen si rrufeja nė shtratin a hapur tė qiellit tė klatėrtė... a mund tė harrohen shumė lehtė fjalėt e dashura tė shkrepura nga automatiku i zemrės me kalibėr tė gnjeshur plumbash qė godasin cakun nė qendėr tė saj.. a harrohen kėto dashuri, mė miėr tė mos harrohen se nė kėtė mėnyrė nuk kemi se pėr ēfarė tė pėrkujtojmė rininė e hershme....!!!!!
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Sun 09 May 2010, 21:46

  Ne qofte se ka qene aq e forte aq sa mund te quhej dashuri, me siguri qe nuk harrohet.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 May 2010, 17:56

  ēfarė do qė tė jetė, dashuria dhe simpatia e parė, mbetet njė shenjė nė zemrėn tėnde e shkruar nėpėr lėvozhga lisha e drunjsh, nėpėr gjethe tė zhubravitura, nėpėr barin e shpupurisur, nėpėr lumin e lagur, nėpėr trungjet e mbėshtetura, nėpėr karrigat e ulura nė prehėr, nėpėr emrat e pėrmendur, nėpėr poezitė e shkruar, nėpėr drithėrimat e zemrave, nėpėr vetullat e hapura, nėpėr sytė e shlruar, nėpė rėndėrrat e netėve tė pagjumė, nėpėr puthjet e vjedhura, nėpėr mėngjeset me vesė ėt mbuluara, nėpėr hėnėn si dėshhmitare tė vetme, nėpėr kėngėt e kėnduara...vallė a knaė mbetur fotografitė nėpėr albume tė hapura, vallė ku janė tretur netėt e tilla qė prisnin mėngjesin tė agojė, me njė shtėrngim duarsh, a mund tė harrohen trupat e puthur si njė trup i vetėm, vallė kush harron jetėn kur leshrat u shprishėn dhe bari i verdhė lėkundej duke valėzuar nėpėr aromėn e kėndshme pranvere...vallė, kuhs mundet vallė a do tė mundet...nuk do tė mundet se do tė harrojė vehten do tė harrojė edhe njė mozaik tė jetės qė tė pėrcjellė si hije e kėndshme e rinisė dhe dahsurisė...
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga dANJELA prej Thu 13 May 2010, 23:25

  Jo, jo nuk harrohet.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 May 2010, 18:32

  assesi nuk mund tė harrohet, por tė gjitha mbetėn vetėm kujtime sikur tė gjitha dashuritė tjera, ndodhė qė tė jetė pėr dike shumė e veēantė...mirėpo, kam pėrshtypjen se nuk duhet vuajtur shumė s enuk ka dobi as pėr dashuri tė reja...nuk di s amund ėt dashurojė njeriu, por e para mbetet e para dhe pėr shumėke edhe e fundit...nuk dashurohet njeriu shumė herė, se mund tė gėnjejė, kjo ėshtė evidente...kjo dashuri mbetet shumė intime dhe e brendshme, shumė shpesh e parealizueshme, sepse dashuria e parė nuk relaizohet gatiasnjė herė...mund tė gėnjejnė shumė por unė personalisht nuk e kam sėndėrtuar, por vetėm e kam pėrjetuar...ata qė dashurojnė mbeten nėn kėtė zjarr tė madh...dhe dielli i madh i pėrcėllon...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 May 2010, 20:44

  lumA harrohet dashuria e pare?! 609539 ai qėA harrohet dashuria e pare?! 56661 e dėA harrohet dashuria e pare?! 419254shiroA harrohet dashuria e pare?! 609539n njėA harrohet dashuria e pare?! 210653 dashuri tė zjarrtė e ruajtė Zoti.....
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Daniela prej Wed 26 May 2010, 23:14

  per mendimin tim, do te thoja jo.


  ________________________________
  A harrohet dashuria e pare?! 478f843eb50393eb697b0b8
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 26 May 2010, 23:42

  as nuk harrohet as nuk tjetėrsohet, por mbetet njė shenjė dalluese se fillov ata ndjesh nevojėn edeh fizike edhe psiqike pėr njė person tė dashur...sa do tė mbetet kjo nė memorie do tė varet nga dashuritė qė pasojnė...njeriumund tė dashurohet vetėm dy herė nė jetė, njėra vjen shumė spontane dhe shumė[ e dashur ndėrsa e dyta vjen pėr ta harruar tė parėn...cila dashuri e pėrpin tjetrėn varet nga fuqia emocionale, nganjėherė e para kur nuk harrohet e dėmton tė dytėn, ndėrsa e dyta nėse bėhet pėr ta harruar tė parėn, do tė jetė nė luftė tė pėrhershme dhe nuk bėhet rehat gjer nė shfarosje tė sė parės...a do tė arrijė pėr kėtė duhet pyetur ata qė janė nė kėtė betejė...
  Lavdia
  Lavdia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 42
  Pikėt : 33
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2010

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Lavdia prej Sat 29 May 2010, 22:58

  kurre perjete.

  Sponsored content

  A harrohet dashuria e pare?! Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 21 Sep 2020, 14:51