Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Dashuria

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi Dashurie nga Poete te Letersise Shqiptare.... 1, 2, 3, 486Odeta10080Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 00:41
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   dashuri pa prekje,prekje pa dashuri 

uuuuuuuf

0raita albania717Shiko mesazhin e fundit prej Thu 08 Apr 2010, 21:40
nga raita albania
Asnjė mesazh i ri   20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... 4Luleshtrydha1004Shiko mesazhin e fundit prej Thu 08 Apr 2010, 21:37
nga raita albania
Asnjė mesazh i ri   A jeni i/e Dashuruar momentalisht? 14Anxhela-20081141Shiko mesazhin e fundit prej Tue 30 Mar 2010, 18:02
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   A ju shqeteson fakti qe i dashuri apo e dashura juaj ka patur edhe lidhje te tjera para se te lidhej me ju? 3florida_L614Shiko mesazhin e fundit prej Tue 30 Mar 2010, 03:23
nga Llokumja _19
Asnjė mesazh i ri   Pse meshkujt jane mosbesues kur i fal cdo gje? 0florida_L599Shiko mesazhin e fundit prej Mon 22 Mar 2010, 10:04
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   Dashuria e Perjetshme... A besoni ne Dashuri te Perjetshme?! 11Alma2309Shiko mesazhin e fundit prej Sun 21 Mar 2010, 00:55
nga Genta
Asnjė mesazh i ri   Si tė menjanosh xhelozinė dhe sjelljet e dėmshme pėr ēiftin?! 4Daniela1109Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Mar 2010, 07:26
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Vuaj kur ty ... ... 6Administratori717Shiko mesazhin e fundit prej Wed 10 Mar 2010, 00:24
nga Lida
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Si tė Mbėrish deri tek njė femėr 0emrah869Shiko mesazhin e fundit prej Tue 09 Mar 2010, 06:02
nga emrah
Asnjė mesazh i ri   Pėrse meshkujt duan mė shumė femrat "e djallėzuara"? 0Vizitor1129Shiko mesazhin e fundit prej Fri 29 Jan 2010, 20:44
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? 11Administratori1979Shiko mesazhin e fundit prej Thu 21 Jan 2010, 02:24
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   C'fare do t'i thonit te dashures apo te dashurit tuaj ne keto momente? 2Administratori658Shiko mesazhin e fundit prej Thu 21 Jan 2010, 02:20
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   Ja 5 arsyet pse grate tradhtojne?! 1Majlinda1385Shiko mesazhin e fundit prej Tue 19 Jan 2010, 01:40
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Nje Leter Per Ty........ 1PRINCESA3431Shiko mesazhin e fundit prej Mon 11 Jan 2010, 00:52
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! 8Alma850Shiko mesazhin e fundit prej Sun 06 Dec 2009, 00:55
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Si do te vepronit nese...?! 7Gurabardhesi912Shiko mesazhin e fundit prej Sat 05 Dec 2009, 12:23
nga Anxhela-2008
Asnjė mesazh i ri   Ja 10 genjeshtrat me te zakonshme te meshkujve!!! 0Majlinda754Shiko mesazhin e fundit prej Sun 29 Nov 2009, 13:13
nga Majlinda
Asnjė mesazh i ri   Ja 5 arsyet pse burrat tradhtojne?! 0Majlinda1521Shiko mesazhin e fundit prej Sun 29 Nov 2009, 13:10
nga Majlinda
Asnjė mesazh i ri   SMS Dashurie 3Studentja1383Shiko mesazhin e fundit prej Wed 26 Aug 2009, 01:53
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Lista e 10 gjerave me romantike. 9Tigri3369Shiko mesazhin e fundit prej Wed 29 Jul 2009, 23:47
nga SyKaltra

Dashuria

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Mendime tė fshehura, ide dhe fantazi tė shfrenuara, ndjenja tė strukura thellė nė koshijencėn tonė nėn turpin e moralit tonė dhe shoqėris. Vetėm pėr ata persona qė janė mbi 18 vjeē...


38316A do te benit seks m...
Wed 16 May 2018, 06:56
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Thu 01 Oct 2020, 15:45