Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+12
Genta
Lida
Paula
Administratori
Desperado
Marsela
shpirti_omel
ardhmerija e bukur
Matilda
Studentja
Anisa
Tigri
16 posters

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Sondazh

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  [ 21 ]
  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Vote_lcap91%A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Vote_rcap [91%] 
  [ 1 ]
  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Vote_lcap4%A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Vote_rcap [4%] 
  [ 1 ]
  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Vote_lcap4%A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Vote_rcap [4%] 

  Totali i votave: 23
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Tigri Sun 26 Jul 2009, 10:49

  Si mendoni ju, a mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 37
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Anisa Sun 26 Jul 2009, 12:46

  Une per vete mendoj se po, pasi ka shume nga ata persona qe jane dashuruar me shoket/shoqet.
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 32
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Studentja Sun 23 Aug 2009, 06:47

  Pa as me te voglin dyshim do te thoja, qe po.
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 39
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Matilda Wed 26 Aug 2009, 23:52

  Edhe une e mendimit per po, jam.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 32
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Thu 15 Oct 2009, 06:45

  Patjeter
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga shpirti_omel Sun 06 Dec 2009, 01:00

  Fare lehte.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Marsela Sun 06 Dec 2009, 11:51

  Po, mund te kthehet.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Desperado Mon 07 Dec 2009, 09:40

  Pa dyshimin me te vogel.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Administratori Wed 20 Jan 2010, 02:54

  Edhe une mendoj se Po.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Paula Thu 21 Jan 2010, 02:22

  Po.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:33

  Pa problem.
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 34
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Genta Sun 21 Mar 2010, 00:54

  mua me ka ndodhur nje gje e tile, ndaj me plot bindjen mund te them se PO.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Armanda Fri 13 Jul 2012, 02:23

  Normalisht qe po.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga kushtrim Fri 13 Jul 2012, 04:00

  po ashti fillon dashuria
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga alexandramalaj Sun 26 Aug 2012, 11:38

  Jo
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Sat 11 May 2013, 13:43

  po. Ndodh shpesh qe nje dashuri vjen pas fillesave te njohjes si miq ndermjet nje femre dhe nje mashkulli.

  Sponsored content


  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? Empty Re: A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:13