Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+25
Klea@Love
Administratori
Eldushja
Bukuroshja
Donila
mirela ela
Lavdia
Daniela
dANJELA
Zog i Shqipes
florida_L
denada
prizrenasi
Llokumja _19
fabian
ardhmerija e bukur
Studentja
Djal~Matjan
PRINCESA
adela
Desperado
SyKaltra
shpirti_omel
Alma
AlbGirl
29 posters

  A harrohet dashuria e pare?!

  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Vizitor Tue 01 Jun 2010, 00:09

  asnjėherė edeh po tė doje,
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 45
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga mirela ela Mon 07 Jun 2010, 04:52

  Jo.
  Donila
  Donila
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 33
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Donila Mon 07 Jun 2010, 06:24

  Asnji her
  Bukuroshja
  Bukuroshja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 37
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Bukuroshja Mon 07 Jun 2010, 22:50

  Dashuria e par nuk mund te harrohet, perjet.
  Eldushja
  Eldushja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 37
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/09/2010

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Eldushja Mon 06 Sep 2010, 23:29

  Eshte dicka e pamundur qe te harrohet.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 10:30

  Eshte e vertete qe dashuria e pare nuk mund te harrohet kurre, dhe per kete jam i plotbindshem...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Klea@Love Wed 08 Sep 2010, 10:35

  hmmmmmmmmmmm mbase po mbase jo saimiri po them sinqerisht po te ndjesh nje ndjenje me te forte per dike tjeter e harron edhe ste bie ndermend Very Happy
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 10:49

  KLEA LOVE shkruajti:hmmmmmmmmmmm mbase po mbase jo saimiri po them sinqerisht po te ndjesh nje ndjenje me te forte per dike tjeter e harron edhe ste bie ndermend Very Happy

  Nuk jam kundra edhe kesaj qe thua ti e nderuar, por gjithsesi ne nje qoshe te fsheht te mendjes dhe te shpirtit, gjithmone do te mbetet e fshehur dhe ne heshtje e para dashuri qe njeriu perjeton ne jeten e tij...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga shaban cakolli Mon 15 Nov 2010, 01:51

  here-here,haha
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 03:12

  Jam e bindur se nese ka qene dicka per tu quajtur dashuri, nuk harrohet kurre per jete.
  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 37
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga NENSI Mon 19 Dec 2011, 23:33

  dakort me parafolesen...nje ndjenje e madhe nuk mund te harrohet kurre...edhe nese ka raste ku nuk mund te jesh me te ..por ''kua ka pasur zjarr mbetet hiri''..i thone nje fjale e urte...
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 54
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga zogi Thu 22 Dec 2011, 10:18

  Si mund te harrohet dashurija e parė ,kur ajo ėshtė dashuri e ėmbėl

  Sponsored content


  A harrohet dashuria e pare?! - Faqe 2 Empty Re: A harrohet dashuria e pare?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 14:21