Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Dashuria

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi Dashurie nga Poete te Letersise Shqiptare.... 1, 2, 3, 486Odeta10080Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 00:41
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   A ju ka ndodhur, te dashuroheni me shokun apo shoqen tuaj me te ngushte?! 8florida_L935Shiko mesazhin e fundit prej Sun 20 Mar 2011, 22:01
nga iliriana
Asnjė mesazh i ri   Shprehje dhe Fjale te bukura per Dashurine 20florida_L10010Shiko mesazhin e fundit prej Sun 13 Mar 2011, 11:48
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Netet kur jashte bie shi... 10Matilda848Shiko mesazhin e fundit prej Tue 01 Mar 2011, 02:32
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Me ke lenduar thelle ne shpirt kur... ... 1Administratori695Shiko mesazhin e fundit prej Sun 27 Feb 2011, 00:03
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Mbarimi i nje dashurie,fillimi nje te reje (Testo veten) 0Klea@Love971Shiko mesazhin e fundit prej Wed 19 Jan 2011, 02:36
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Dashuria, njė mister shkencor 0Klea@Love599Shiko mesazhin e fundit prej Wed 19 Jan 2011, 02:34
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Ju kane tradhetuar ndonjehere?! 3Paula729Shiko mesazhin e fundit prej Mon 15 Nov 2010, 01:57
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Ē'ka ėshtė Dashuria !! 1, 227prizrenasi2393Shiko mesazhin e fundit prej Mon 15 Nov 2010, 01:52
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Ditet e bukura i'ua lane vendit diteve te dhimbshme, sepse ... ... 

Vazhdojeni fjaline, ashtu sikurse doni ju...

1Administratori740Shiko mesazhin e fundit prej Mon 25 Oct 2010, 10:23
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet? 4Majlinda997Shiko mesazhin e fundit prej Sun 24 Oct 2010, 05:54
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Pyetje dhe pergjigje te thjeshta dhe te zakonshme ne lidhje me te dashuren/in… 0Administratori6704Shiko mesazhin e fundit prej Thu 14 Oct 2010, 00:59
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sa e dashuroni te dashurin apo te dashuren?! 1Genta645Shiko mesazhin e fundit prej Tue 21 Sep 2010, 07:06
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Do te deshironit me shume Dashurine apo Karrieren? 3Genta727Shiko mesazhin e fundit prej Tue 21 Sep 2010, 07:06
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Tė dashurosh mėsohet 0Klea@Love727Shiko mesazhin e fundit prej Wed 08 Sep 2010, 11:06
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Jetoni per te dashuruar apo dashuroni per te jetuar?! 1Genta621Shiko mesazhin e fundit prej Mon 14 Jun 2010, 05:40
nga dANJELA
Asnjė mesazh i ri   Xhelozia, "vrasėsja" e ē'do marrėdhėnieje!!! 0Genta669Shiko mesazhin e fundit prej Sat 12 Jun 2010, 22:32
nga Genta
Asnjė mesazh i ri   Jeta nė ēift, kujdes me veprimet xheloze! 0Genta1145Shiko mesazhin e fundit prej Sat 12 Jun 2010, 22:29
nga Genta
Asnjė mesazh i ri   A jeni hakmarre ndonjehere, ndaj ndonje vajze apo djali thjesht per faktin se... 1mirela ela749Shiko mesazhin e fundit prej Mon 07 Jun 2010, 22:55
nga Bukuroshja
Asnjė mesazh i ri   Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!?? 

Dashuriaa

2Llokumja _19745Shiko mesazhin e fundit prej Thu 27 May 2010, 18:20
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   A njeh dashuria moshė? 1, 227Administratori2412Shiko mesazhin e fundit prej Tue 20 Apr 2010, 18:38
nga Vizitor

Dashuria

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Mendime tė fshehura, ide dhe fantazi tė shfrenuara, ndjenja tė strukura thellė nė koshijencėn tonė nėn turpin e moralit tonė dhe shoqėris. Vetėm pėr ata persona qė janė mbi 18 vjeē...


38316A do te benit seks m...
Wed 16 May 2018, 06:56
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Thu 01 Oct 2020, 15:36