Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Dashuria online.

  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 43
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Dashuria online. Empty Dashuria online.

  Mesazh nga mirela ela prej Mon 07 Jun 2010, 04:51

  Duke qene se vitet e fundit eshte perhapur shume nje menyre e re per te gjetur partnerin apo partneren nepermjet internetit, ne faqe dhe website te ndryshme, apo edhe ne dhoma chati, me lindi ne koke te beja kete pyetje:
  A i besoni dashurise ne internet dhe a jeni dashuruar ndonjehere me dikend online?
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 43
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga mirela ela prej Mon 07 Jun 2010, 04:51

  Une per vete, nuk i besoj aspak.
  Bukuroshja
  Bukuroshja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 35
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga Bukuroshja prej Mon 07 Jun 2010, 22:51

  Ne vertet nuk me ka ndodhur kurre qe te dashurohem me ndonje djale online, por kam degjuar shume raste te tilla.
  domethen i besoj ketij fakti.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jun 2010, 00:21

  mua mė ka ndodhur dhe jam befasuar sinqerisht madje kam bėrė shumė pėrpjekje qė tė shmangem por ka kaluar shumė kohė, dhe kjo mėnyrė ėshtė shumė e rrezikshme dhe fatale...nuk preferoj njė gjė tė tillė, nėse veē nuk keni njė mėnyrė tjetėr...duhet shmangur kėso dashurish, luteni zotin tė mos ndodhė, se mund tė ketė pasoja tė kobshme...unė pėr njė pak kam mundur tė humb ēdo gjė, madje gruan, fėmijėt dhe lumturinė, e ēfarė do tė gjeja njė fantazi dhe romantizėm dhe pasion tė shėmtuar...kjo quhet ONLINE por mund tė jetė OFFLINE, dhe me pasoja tragjike....mos besoni shumė se kėto janė miqėsi dhe asgjė mė shumė...mund tė keni kėnaqėsi virtuale por me pasoja tė kobshme,njeriu po sheh vjaza dhe djem nėpėr rrugė e si tė dashurohet pėrmes internetit, kjo ėshtė sikur qė kemi pasė dashuri me mėsitė pa e parė fare...fotografitė janė zhgėnjyese...kujdes..
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga Administratori prej Sun 13 Mar 2011, 11:42

  Ka shume gjera qe i ndodhin njeriu ne jete, dhe njera nga keto eshte edhe kjo puna e dashurise online, por qe per mendimin tim eshte dicka jo e mire, pasi kur nuk e njeh dikend nga afer pergjate bisedave qe shkemben me te, te biesh ne dashuri duket si dicka e cuditeshme.


  ________________________________
  Dashuria online. Pictur10
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 28
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga iliriana prej Sun 13 Mar 2011, 15:20

  dashuria Online per mendimin tim eshte goxha problem i madh sepse virtualiteti mashtron por ka raste qe kan perfunduar te lumtura dhe ka raste qe kan perfunduar me shkattrim jetes por nese njeZite jane etike ne jete shoqeri ,miqesi atehere nuk do kete nevoje dashuri ON po live .Jemi lire flasim me kedo por flasim me mend ,,,,,,,,


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Mar 2011, 19:18

  ta them tė drejtėn njeriu, gjegjėsisht ka shumė meshkuj por edhe femra, qė i besojnė sinqeritetit madje edhe virtual, dhe si tė tillė shumė shpesh mbesin nė kėtė rrjetė tė mbėrthyer, duek mos gjetur mėnyra pėr tu larguar...mua personalisht mė ka ndodhur dhe ky fakt mė shqetėson sespe fjalėt e bukura dhe joshja e pėrcjellė me ilustrime fotosh, tė shkakton trazime ndjenjash tė cilat sa hollohen dhe tkurren e pėrhapen nė largėsi apo afėrsi...unė memzi ja larguar dhe tashti i besoj se mund tė ketė kėso lidhjeje, sepse vallė edhe kėto tė drejtėpėrdrejta, janė bėrė shumė shpesh fatale, ndėrsa kėto virtuale pėrse tė mos jenė tė mira...unė u besoj sepse diksuh nė fjalė tė bukura rrėmbehet, sikur shkon nė takime dhe pėrcjellė nė ēdo lėvizje pratnerin e mundshėm virtual...personalisht kam dėshirė tė lozė dhe llafet mė bėjnė tė skuqem dhe tė vėrshojnė rrebeshet e dashurisė...i besoj madje mė tepėr se kaq kush ka dėshirė mund tė mė lajmėrohet jam i gatshėm tė pėrshkruaj gjendjen e vėrtetė sidomos shpirtėrore, pėr tė cilėn vuajmė aq shumė...
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 28
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga iliriana prej Tue 15 Mar 2011, 19:34

  shkattron bon me vujt


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga megan prej Tue 15 Mar 2011, 21:41

  Jo nuk me ka ndodhur ndonjehere te dashurohem online dhe as qe i besoj fare kesaj dashurie.Ne ditet e sotme nuk po i zihet bese sikur ta kesh gjithe diten ne shtepi e jo me ta njohesh vetem nepermjet internetit.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Mar 2011, 00:08

  mendo se kur keni dashuri afėr veehts, do tė jetė nė domenin e tė pabesueshmėrisė tė dashuroni dike shumė larg e tė mos hetoni atė para zemrės suaj..njeriu mund tė rrėmbehet pėr njė ēast kur ka vakuum dashurie, kur nxjerr pėrfundim se pėr atė kohė nuk e gjen njeriun e duhur, dhe kėrkon tė hulumtojė pak mė larg duke shpresuar se kjo i ngjanė reales...ndodhė ndodhė, por kjo mund tė ndodhė dhe vetėm kaq me jo njė pėrfundim tė kėndshėm...mund tė kėnaqesh por ato fjalė nga larg mund tė pėsojnė shumė ecajake rrugės gjer sa vijnė nė destinacionin e duhur...gjer tek zemra shumė dashuri po pėsojnė edhe kėshtu drejtėpėrdrejtė e lere ato viruale...unė personalisht i besoj vetėm adresės sė mikut apo mikeshės e cila shkruan bukur dhe shprehet kėndshėm, pa ndonjė pėrfundim tė mundshėm...pozitivė...vetėm bisedė spontane qė josh zemrėn dhe e bėnė tė begatohet mė fjalė ėt bukura duke e fisnikėruar shpirtin dhe qenien e njeriut...
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 28
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga iliriana prej Mon 21 Mar 2011, 16:15

  dashuri me shume vuajtje se lumturi


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Mar 2011, 21:04

  Ky mė shumė ėshtė pasojė e rrjedhjeve tė pakėndshme tė dinamizimit tė jetės, sikur nuk hetohemi as nė rrugė as nė ashensor as nė kopsht as nė lulishte as nė kino as nė betone tė vendosura...mund tė ndėrtojmė shumė gjėra por ndjenjat e njeriut nuk mund tė ndryshohen sikur janė...Ndjenjat janė gjithmonė ONLINE dhe tė vendosura aty ku duhet..mendoj se kjo mėnyrė eshtė njė pėrpjekje qė tė shpėtohen kėto ndjenja sa nuk bėhet vonė...sinqerisht e pėlqej ngapak sepse shumė mikesha apo dashuri nuk mund ti kem afėr vehtes, prandaj imagjinata mė ofron shumė pranė tyre...
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 28
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga iliriana prej Tue 22 Mar 2011, 00:58

  ka efekte mira po r edhe negative fundja jetoje jeten ashtu si di dhe mmundesh shjoje edhe dashurin on apo ofline ose avay


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga tipi engjellor prej Fri 08 Jul 2011, 08:16

  po ndodhe qe kam ndje pranin po kuptohet per te hyre me shume kerkoj gjerat reale ose e ndaloj edhe veten....
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 May 2012, 07:58

  s'esht dashuri e vertet...

  Sponsored content

  Dashuria online. Empty Re: Dashuria online.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 01 Oct 2020, 14:32