Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+6
Alketa-fr
Lida
R€B€KA
ardhmerija e bukur
Paula
Romina
10 posters

  Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Romina Tue 19 Jan 2010, 00:45

  Zemer
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Paula Thu 21 Jan 2010, 02:23

  Yll
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 32
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Fri 29 Jan 2010, 07:20

  jete
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Vizitor Thu 11 Feb 2010, 21:14

  jetė
  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga R€B€KA Tue 09 Mar 2010, 01:12

  Ndjenje.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Vizitor Tue 09 Mar 2010, 01:43

  drithėrimė
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 32
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Tue 09 Mar 2010, 02:48

  kujtim
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Vizitor Tue 09 Mar 2010, 21:18

  ofshamje
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:22

  Mallengjim.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 32
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Wed 10 Mar 2010, 00:31

  deshire
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010, 18:40

  puthje
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 35
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Alketa-fr Thu 09 Dec 2010, 02:19

  Drite.
  vullneti
  vullneti
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 35
  Vendndodhja : prizren
  Profesioni : psikolog
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/12/2010
  Hobi : basketboll pingpong futboll play game lexim etj
  Humor : po

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga vullneti Mon 20 Dec 2010, 12:55

  dritherime
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Administratori Sun 27 Feb 2011, 11:01

  Mall.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga megan Mon 28 Feb 2011, 06:32

  I embli im
  JeanCarlos
  JeanCarlos
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 44
  Vendndodhja : Elbasan
  Profesioni : Security
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/12/2013
  Hobi : sex sex sex sex sex
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.po kujdesni mos bini te puseta :P

  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga JeanCarlos Sat 28 Dec 2013, 16:07

  Engjelli im i praferuar.pika e gjakut ne zemren time

  Sponsored content


  Thoni vetem nje fjale Dashurie... Empty Re: Thoni vetem nje fjale Dashurie...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 14:34