Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  dashuria

  brahim lacaj
  brahim lacaj
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 28
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 13/09/2011

  dashuria Empty dashuria

  Mesazh nga brahim lacaj prej Wed 19 Oct 2011, 18:23

  [b][b]
  Nese ju dashurojne 2 persona njekohesisht si do te reagonit?
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  dashuria Empty Re: dashuria

  Mesazh nga Armanda prej Sat 25 Feb 2012, 02:41

  Sigurisht qe do te zgjidhja ate qe do te doja une me shume.

   Ora ėshtė Mon 21 Sep 2020, 13:25