Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Tema nė lidhje me jetėn nė pėrgjithėsi

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kėshilla Praktike

Kėshilla Praktike

Nė kėtė nėnforum do tė mund tė lexoni Kėshilla tė Arta, nga mė tė ndryshmet, rreth ē'do fushe tė jetės dhe botės qė n'a rrethon...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riKėshilla Jetike, Asnjė mesazh i riKėshilla Familjare, Asnjė mesazh i riKėshilla pėr Fėmijėt, Asnjė mesazh i riKėshilla Shėndetsore, Asnjė mesazh i riKėshilla Pėr Punėn, Asnjė mesazh i riKėshilla pėr Kuzhinėn, Asnjė mesazh i riKėshilla pėr Dashurinė, Asnjė mesazh i riKėshilla pėr Estetikėn

3842Lexoni sa me shume n...
Fri 12 Oct 2012, 07:31
arushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Dashuria

Dashuria ėshtė dobėsia mė fisnike e shpirtit. Dashuria ėshtė poezia e ndjenjave. Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt. Tė dashurosh domėthėnė tė zgjedhėsh, puthja ėshtė vula e zgjedhjes. Dashuria ėshtė gjysma e fesė. Dashuria ėshtė sėmundje dhe iluzion kur je larg. Dashuria ėshtė vuajtje kur je i sinqertė.
 
Moderatorė: Bordi Drejtues
 

Asnjė mesazh i riEdukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

1371315A do te benit seks m...
Wed 16 May 2018, 06:56
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bashkėbisedime Shoqėrore

Bashkėbisedime Shoqėrore

Nė kėtė nėnforum do te flasim dhe bashkėbisedojme per temat shoqėrore ne pėrgjithėsi. Mendime, opinione dhe konkluzione te ndryshme rreth diēkaje apo njė tjetre. Shoqėria qė n'a rrethon e shumė e shumė tė tjera...

Moderatorė: Bordi Drejtues


146830Disa karakteristika ...
Sat 24 Mar 2018, 20:40
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjithė bota e fėmijėve

Gjithė bota e fėmijėve

A nuk janė vėrtetė tė bukur, plotė jetė dhe gjallėri? Inteligjenca e tyre, dėshirat e tyre, sa e ndjejnė femijet mungesėn e prindėrve, sa ndikojnė tek fėmijėt plagėt e shoqėrisė sonė.
Fėmijėt janė e ardhmja e njė kombi...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

17120A duhet goditur me S...
Sun 26 Aug 2012, 02:45
alexandramalaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Filozofia

Mendoj , gjykoj qė sipas kriterit tim intelektual , ideja e tė jetuarit nė njė jetė qė as vetė se di pėrse jeton, ėshtė gjithmonė shqetėsimi i njė dėshire tė paanshme tė horizonteve tė gjėra tė mendimit...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

18139Thėnie Filozofike ng...
Sat 06 Oct 2012, 13:24
zogi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

Psikologjia

Njė mendim i vlerėsuar nė vetvete shpesh gjen konfrontime nė idetė dhe mendimet e personave qė ju rrinė pranė.
Mbase njė mendim qė gjen pėrgjigje tek tė gjithė do tė ishte mė pozitiv dhe relaksues. Shtroni problemet tuaja ...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

45130Lumturia eshte e lin...
Mon 26 Mar 2018, 06:42
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teologjia (Feja)

Teologjia (Feja)

Kėtu keni mundėsinė qė tė flisni pėr teologjinė nė pėrgjithėsi.
Ata qė janė besimtarė dhe ateistat mund tė diskutojnė ketė duke
dhėnė idetė dhe konkuzionet e tyre qė kanė...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riFeja Muslimane, Asnjė mesazh i riFeja Kristiane, Asnjė mesazh i riFeja Ortodokse, Asnjė mesazh i riFetė e tjera

29182A besoni nė jetėn e ...
Sun 04 Mar 2018, 04:49
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Recently shared images

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
32 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 32 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : drenicakii (43), flutra (34), Nderim Bajrami (33), njaazi (34), njazi (34), rosita (40), saida metaj (31), suzana kastrati (32), vera sopjani (41), zarifa.ibraj (35)
Users with a birthday within the next 7 days: 4you (31), afrika (49), albana jovani (52), Albana Sula (54), alfred (48), Ali Muriqi (70), arenta (34), ARISTOTELI (42), bahtirp@yahoo.com (59), benita (33), blerim 86 (38), Bukuroshja (39), deni (47), dj safi (43), Edvin (31), elisabeta (59), ENIGMATIKE (40), Enxhi kanina (30), FATLUM (36), finoket (50), fran pjetergjokaj (76), Gon (38), grejskelli (40), hh (82), ilaz ibrahimi (34), ilda loka (48), imer (34), interisti (32), Kastrioti (44), klody rakaj (30), kozeta thaka (54), lindeman (47), lola94 (30), mariglen.dervishi (31), mariokacabon (33), mirsa (38), Muezin Miftari (34), nexhat Aliu (50), nikita niki (38), nora (36), oarian (43), paola (35), PLATONI (42), PRINCESA (40), shaban cakolli (66), skriton (53), takllagjyn (50), tani123 (34), Xhafer Xhaferi (77), xhemile (47), xhesi (44), xhimi banaj (40), Xhovalin Bendo (56)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16554 artikuj

Forumi ka 2650 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Xhuliana

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:17