Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Letėrsi Botėrore

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi nga poetė dhe shkrimtarė tė ndryshėm dhe me emėr tė madh nė Letėrsinė Botėrore. 1, 2, 355Scarface10021Shiko mesazhin e fundit prej Fri 02 Mar 2018, 02:16
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  A ju pelqen Letersia e huaj dhe sa te dhene jeni pas saj?!... 9Administratori1475Shiko mesazhin e fundit prej Fri 02 Mar 2018, 02:08
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Maksim Gorki - Vajza dhe vdekja 6Scarface1302Shiko mesazhin e fundit prej Wed 29 Oct 2008, 12:32
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Sergei Esenin - Poezi... 15Scarface10009Shiko mesazhin e fundit prej Mon 27 Oct 2008, 23:19
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Poezi tė poetit Alen Boske. 9Odeta1825Shiko mesazhin e fundit prej Sat 25 Oct 2008, 00:13
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Aleksandėr (Sergeyevich) Pushkin... 1, 235Administratori9999Shiko mesazhin e fundit prej Sat 25 Oct 2008, 00:04
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Poezi te poetit Herman Hesse... 20Odeta2748Shiko mesazhin e fundit prej Tue 21 Oct 2008, 05:22
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Disa poezi nga shkrimtari: Leonard Cohen. 14Scarface2484Shiko mesazhin e fundit prej Tue 21 Oct 2008, 05:17
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   100 Fjalė tė urta Arabe. 4AlbGirl1619Shiko mesazhin e fundit prej Mon 29 Sep 2008, 05:55
nga AlbGirl
Asnjė mesazh i ri   100 Librat me te mira te te gjitha koherave… 1Odeta1908Shiko mesazhin e fundit prej Sat 23 Aug 2008, 04:05
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Shprehje nga shkrimtari Leo Buscaglia. 3Scarface5429Shiko mesazhin e fundit prej Mon 18 Feb 2008, 04:53
nga Scarface
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Mon 25 May 2020, 21:31