Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Arti dhe Kultura

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Muzika

Kėtu mund tė diskutoni rreth botės muzikore, tė rejat e saj, por gjithashtu mund tė pėrmendi edhe evenimete tė shkuara tė muzikės...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riShkarkoni Muzikė, Asnjė mesazh i riTekste Kėngėsh Shqiptare, Asnjė mesazh i riTekste Kėngėsh Tė Huaja

59537Beni kerkesen tuaj p...
Thu 01 Mar 2018, 20:58
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Kinematografia

Kėtu mund tė flisni pėr Kinematografinė, Filmat, Aktorėt e gjithēka tjetėr nė lidhje...

Moderatorė: Bordi Drejtues


Asnjė mesazh i riFilma Shqiptarė, Asnjė mesazh i riFilma tė Huaj me Titra Shqip

20124Cili eshte aktori me...
Sat 24 Mar 2018, 03:30
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti Shqiptar

Arti Shqiptar

Nė kėtė forum mund tė diskutoni rreth arteve tė ndryshme shqipatre, si p.sh: Pikturė, Skulpturė, etj...

Moderatorė: Bordi Drejtues


6137Piktura tė vizatuara...
Mon 16 Jul 2012, 21:53
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Albumi Fotografik

Ky ėshtė nėnforumi qė do tė shėrbejė si  Albumi Fotogtafik i forumit. Ndaj, kėtu mundeni qė tė vendosni vetėm fotografi nga mė tė ndryshmet...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Shqiptar, Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik i Pėrgjithshėm

12425Fotografi te ndryshm...
Thu 22 Oct 2015, 20:08
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kultura

Kultura

Nė kėtė forum trajtohen tema nga aktivitetet kulturore, informacione nga bota e artit dhe e kulturės shqiptare, evenimente, ngjarje, intervista, pėrjetime, arritje nė fushėn e kulturės shqiptare.
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

1078SHQIPTARĖT KANĖ HUMB...
Thu 07 Feb 2013, 01:29
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Traditat dhe zakonet Shqiptare

Traditat dhe zakonet Shqiptare

Nė kėtė temė do tė trajtojmė traditat dhe zakonet e shumta nė brendėsinė e truallit shqiptar, qė gjithsesi na kanė pėrfaqėsuar me nder nė vite.
Komente, mendime, opinione mbi traditat dhe zakonet.

Moderatorė: Bordi Drejtues


1947Si ju duket moderniz...
Thu 04 Apr 2013, 05:27
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda dhe Estetika

Moda dhe Estetika

Kėtu do tė diskutojmė sėbashku gjithēka rreth modės dhe estetikės. Shijet, mendimet dhe opinionet tuaja nė lidhje me modėn...

Moderatorė: Bordi Drejtues


17189Sa te dhene jeni pas...
Fri 12 Oct 2012, 07:34
arushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare. Vendi ku te gjithe kuzhinieret dhe amvisat shqiptare mund te postojne receta gatimi te ndryshme me qellim qe te mesojne edhe ata qe nuk dine te gatuajne...

Moderatorė: Bordi Drejtues


3264KOTOLETA MILANEZE
Sat 15 Mar 2014, 06:45
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Recently shared images

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
26 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 26 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : agdrenasi (44), ardii (34), bubulena (35), dhurata (38), edi rama (32), Gramsh (44), Hetemi (77), JeanCarlos (46), jona-love (47), Lori (34), luani (36), unikali (68)
Users with a birthday within the next 7 days: abdi dada (60), AED (49), ajo goca (27), Albanii (38), anife kajo (34), anila_hoxha84@yahoo.com (47), arif.rexhepi@hotmail.com (61), avnikastrati (35), bad_boy (33), Bani (30), daku (40), deda09 (58), drilandzeqiri (28), drita (49), edlira keta (47), eglantina barhani (52), El Principe (31), elida zani (40), elona (48), endri1 (50), eniada licaj (36), enidarrjolli (59), Era Mustafa (45), erjoni (35), er_vini (32), fatlind (40), florushja (34), gentian peta (49), guitar (35), HITTHELIGHTS (34), irenaroko (51), ismail ibishi (46), journaliste21 (45), lala (42), lati1996 (57), Llupa Besmir (37), lonaloni (43), mirela sakej (45), Mujo (57), njeriu (48), Olta (35), PaperinA (42), Qazim kokoshi (64), rozana rushiti (49), samir krasniqi (34), servete (44), Shukrim (34), silva (42), thjesht ina (27), tina (36), xhulieta (32), XxX (37), Zeqir Islami (45), ziref (73), zymer (48)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16554 artikuj

Forumi ka 2650 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Xhuliana

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Sat 15 Jun 2024, 12:58