Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+9
gjeto gjetani
Klea@Love
Leja
florida_L
Administratori
Llokumja _19
fabian
shaban cakolli
dANJELA
13 posters

  Cili eshte emri juaj i vertete?

  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 36
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga dANJELA Sun 28 Mar 2010, 00:35

  Cili eshte emri juaj i vertete?
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 36
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga dANJELA Sun 28 Mar 2010, 00:35

  Une quhem Danjela.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 30 Mar 2010, 00:44

  E GEZOFSH BUKUROSHE
  quhem Shaban,kenaqem ketu kur shoh keta forumist te vyeshem ne Guri i Bardhe
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga fabian Wed 31 Mar 2010, 09:59

  Une quhem Fabian.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga Llokumja _19 Thu 01 Apr 2010, 19:24

  Une Quhem Diellza
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga Administratori Sat 03 Apr 2010, 00:14

  Une quhem Saimir...
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 41
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga florida_L Tue 08 Jun 2010, 09:33

  I gezofshi te gjitha emrat e bukur qe paskeni.

  Ndersa une Florida...
  Leja
  Leja
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 33
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/08/2011

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga Leja Thu 11 Aug 2011, 16:59

  qka do te thot emri ELMEDINA .. A mundet te ma spjegoj ndokush
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga Klea@Love Fri 12 Aug 2011, 05:45

  Kleandra
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 55
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga gjeto gjetani Fri 12 Aug 2011, 22:21

  Mal Dukagjini
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 39
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga PRINCESA Thu 15 Sep 2011, 20:33

  ALbana
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga Armanda Wed 18 Jul 2012, 01:55

  Armanda.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga kushtrim Thu 19 Jul 2012, 19:36

  bekim
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga alexandramalaj Sun 26 Aug 2012, 09:16

  Alexandra Bye

  Sponsored content


  Cili eshte emri juaj i vertete? Empty Re: Cili eshte emri juaj i vertete?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2024, 23:10