Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+3
tipi engjellor
megan
Administratori
7 posters

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga Administratori Sun 21 Nov 2010, 01:07

  Ju personalisht, jeni nga ato tipa qe mundoheni t'i pershtatetni
  ambientit dhe rrethit shoqeror qe ju rrethon, apo beni te pamunduren,
  qe rrethi shoqeror tju peshtatet juve, ashtu sikurse jeni?!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga megan Sat 19 Feb 2011, 23:59

  Jo une gjithmone i pershtatem ambientit dhe rrethit shoqerore.E ndoshta arma ime me e forte qe kam eshte qe jam e shoqerueshme dhe i pershtatem cdo moshe
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga tipi engjellor Thu 07 Jul 2011, 00:39

  i sinqert....i vendosur...realist.....dhe i shoqerueshem per shoqeri te mirfillt...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga Armanda Sat 12 May 2012, 02:18

  Mundohem me te gjitha forcat e mia qe ti pershtatem ambientit, pasi eshte e lehte te ndryshosh paksa vetveten, por shume e veshtire te ndryshosh disa njerez pernjehresh.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga ENIGMATIKE Mon 11 Jun 2012, 20:30

  Zakonisht beje ashtu siq m'a do qefi dhe deshira ime
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga alexandramalaj Mon 27 Aug 2012, 17:01

  Asnjehere nuk jam munduar t'i pershtatem ambjentit.Kam pasur qe kam rastisur ambjente qe me jane pershtatur mua
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 31
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga Horrja Sat 20 Oct 2012, 01:19

  tip i sinqert,i drejte...jom nga ato njerez qe preferoj te thjeshten...tip qe realizoj enderrat e mia....nuk jom tip i keq edhe pse esht e veshtir tpershtatesh m tipin tim(se jom nevrike)

  Sponsored content


  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:36