Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  e urrej shoqerin per interes

  fatlind kucana
  fatlind kucana
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 45
  Pikėt : 8
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/11/2011

  e urrej shoqerin per interes Empty e urrej shoqerin per interes

  Mesazh nga fatlind kucana Sun 06 Nov 2011, 23:12

  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad e urrej shoqrin per interes Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
  fatlind kucana
  fatlind kucana
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 45
  Pikėt : 8
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/11/2011

  e urrej shoqerin per interes Empty Re: e urrej shoqerin per interes

  Mesazh nga fatlind kucana Sun 06 Nov 2011, 23:16

  cfare mendimi keni per shoqerin me interes
  jepni mendimin tuaj e urrej shoqerin per interes 4065326316
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  e urrej shoqerin per interes Empty Re: e urrej shoqerin per interes

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 02:17

  Kjo nuk mundet te emertohet shoqeri, pasi eshte thjesht per ceshtje perfitimi dhe jo shoqerore.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  e urrej shoqerin per interes Empty Re: e urrej shoqerin per interes

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Dec 2011, 00:30

  Kjo teme zhvendoset nga Nenforumi i Gjuhes Shqipe ne ate te Bashkebisedimeve Shoqerore.

  Ju faleminderit...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  e urrej shoqerin per interes Empty Re: e urrej shoqerin per interes

  Mesazh nga Vizitor Mon 30 Sep 2013, 07:34

  ne kohet e socme,cdo gje sillet rreth interesit
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  e urrej shoqerin per interes Empty Re: e urrej shoqerin per interes

  Mesazh nga kushtrim Fri 08 Nov 2013, 05:06

  per fat te keq ne ket koh esht cdo gje interes

  Sponsored content


  e urrej shoqerin per interes Empty Re: e urrej shoqerin per interes

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2024, 23:07