Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Bashkėbisedime Shoqėrore

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! 6Administratori877Shiko mesazhin e fundit Fri 18 Feb 2011, 23:19
nga megan
Asnjė mesazh i ri   Shqiptaret e duan Shqiperine Etnike 0Klea@Love765Shiko mesazhin e fundit Wed 19 Jan 2011, 02:39
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Nese do tju ofrohej, qe te zgjidhnit dicka falas per tere jeten, cfare do te zgjidhnit?! 7Administratori987Shiko mesazhin e fundit Tue 18 Jan 2011, 19:54
nga megan
Asnjė mesazh i ri   Ne stilin tuaj te jeteses, a ben pjese Ekstravaganca apo jo?! 1Administratori852Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Dec 2010, 02:36
nga Alketa-fr
Asnjė mesazh i ri   Thenie dhe Aforizma te tuajat personale. 

Shkruani nje Thenie apo Aforizem, te tuajen personale.

4Administratori1974Shiko mesazhin e fundit Sat 27 Nov 2010, 02:43
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Cfare do te kishit deshire, qe tju shruanin mbi pllaken e varrit, pasi te vdisni?! 0Administratori819Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Nov 2010, 03:26
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sipas mendimit tuaj, cili eshte problemi me i madh i botes sot?! 0Administratori859Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Nov 2010, 03:14
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   12 Shprehje Filizofike per jeten nga, Gabriel Garcia Marquez. 0Administratori3739Shiko mesazhin e fundit Fri 19 Nov 2010, 12:03
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Kuptimi i fshehur pas emrit tuaj. 

Magjia e Numerologjisė sė emrit...

13Administratori10293Shiko mesazhin e fundit Sun 14 Nov 2010, 23:48
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Te vertetat e hidhura te jetes... 1Administratori1352Shiko mesazhin e fundit Tue 26 Oct 2010, 07:11
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez? 2Landi1511Shiko mesazhin e fundit Thu 14 Oct 2010, 01:12
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Morali sipas pikepamjeve te shkencetareve dhe filozofeze te njohur neper kohera... 0Administratori973Shiko mesazhin e fundit Sun 19 Sep 2010, 00:24
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   C'eshte zhgenjimi per ju?! 1Administratori1395Shiko mesazhin e fundit Sat 17 Jul 2010, 11:06
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Sa mendoni qe i keni arritur ato gjera qe doni ne jete? 1Administratori763Shiko mesazhin e fundit Mon 21 Jun 2010, 21:59
nga SyKaltra
Asnjė mesazh i ri   Sa e vleresoni ju shprehjen: ''Pyet 40 vet, dhe bej si e din vete?!'' 2Administratori828Shiko mesazhin e fundit Mon 21 Jun 2010, 21:58
nga SyKaltra
Asnjė mesazh i ri   Sa ju kane skalitur pervojat e jetes qe keni kaluar deri me tash? 1D€NADA1110Shiko mesazhin e fundit Mon 21 Jun 2010, 21:54
nga SyKaltra
Asnjė mesazh i ri   Fyerja...!!! 0Lida1145Shiko mesazhin e fundit Mon 14 Jun 2010, 21:47
nga Lida
Asnjė mesazh i ri   Sa larg mendoni, qendron Dashuria nge Urrejtja? 0Lida774Shiko mesazhin e fundit Mon 14 Jun 2010, 21:43
nga Lida
Asnjė mesazh i ri   Shprehni me ane te nje Fotoje, se si ndjeheni ne keto momente... 3Administratori1016Shiko mesazhin e fundit Tue 08 Jun 2010, 09:39
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte reagimi juaj kur ju cenohet e drejta?! 7Marsela1108Shiko mesazhin e fundit Wed 26 May 2010, 11:33
nga myvela dervishaj
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:01