Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  D€NADA
  D€NADA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 37
  Vendndodhja : diku larg
  Profesioni : gjeografe
  Pikėt : 108
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2009
  Humor : Nini portokallise

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga D€NADA prej Sat 19 Jun 2010, 12:28

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 21 Jun 2010, 21:54

  Po, ende mendoj se egziston nje e tille shoqeri.


  ________________________________
  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Text_150
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga fabian prej Sat 17 Jul 2010, 11:28

  Ralle por existon,
  une nuk i preferoj interesaxhinjt, me mire pa shoqeri sesa me nje shoqeri interesaxhinjsh, ku eshte mendimi im per shoqerin.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga Scarface prej Mon 02 Aug 2010, 09:05

  Egziston, por lum ai qe e ka fatin qe ta gjeje nje te tille shoqeri.


  ________________________________
  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Scarfa10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 05 Aug 2010, 02:06

  Mendoj qe egziston.


  ________________________________
  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Pictur10
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 01:58

  Edhe une mendoj qe ende egziston nje shoqeri e tille.


  ________________________________
  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! 478f843eb50393eb697b0b8
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga Armanda prej Wed 18 Jul 2012, 01:51

  Sigurisht qe po.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga kushtrim prej Thu 19 Jul 2012, 19:39

  ka ende ama shum pak
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga alexandramalaj prej Mon 27 Aug 2012, 16:59

  Deri dikur e besoja, por pasi njoha vertete fytyren e shoqes time te ngushte une them se nuk ekziston. Mad

  Sponsored content

  Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?! Empty Re: Mendoni qe ende egziston shoqeria pa interes?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 00:34