Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Bashkėbisedime Shoqėrore

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   C'fare eshte gjeja e pare qe beni ne mengjes sapo ju del gjumi? 10adela1216Shiko mesazhin e fundit prej Thu 20 May 2010, 07:16
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata? 3fabian1172Shiko mesazhin e fundit prej Tue 04 May 2010, 10:53
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   Cfare ju mundon me se shumti ne jete? 3florida_L674Shiko mesazhin e fundit prej Tue 04 May 2010, 10:43
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   Jeni te kenaqur me jeten qe po beni aktualishte dhe pse?! 4florida_L635Shiko mesazhin e fundit prej Tue 04 May 2010, 10:41
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   A mbani kafshe shtepiake? Ne qofte se po cfare konkretishte? 5florida_L840Shiko mesazhin e fundit prej Tue 04 May 2010, 10:35
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri   C'fare programesh parapelqeni te shihni me shume ne TV ? 3Administratori842Shiko mesazhin e fundit prej Tue 04 May 2010, 10:30
nga myvela dervishaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Si mendoni ju, a egziston ''SHOQERIA E VERTETE'' ne ditet e sotme?! 13Florida3629Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Apr 2010, 00:22
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si ta shfrytėzojmė pakėnaqėsinė nė mėnyrė kreative? 

Keshilla mjaft te rendesishme per ata persona qe kane nje jete monotone...

1Lida737Shiko mesazhin e fundit prej Sun 21 Mar 2010, 01:01
nga Genta
Asnjė mesazh i ri   Nėse njė ditė do tė merrnit iniciativėn pėr tė shkruar njė Roman pėr jetėn tuaj, si do t'a titullinit atė Roman?! 6Odeta816Shiko mesazhin e fundit prej Mon 15 Feb 2010, 13:34
nga dinipress
Asnjė mesazh i ri   sa largsi ka ekonomia me krimet 0bari ropaj573Shiko mesazhin e fundit prej Mon 08 Feb 2010, 03:22
nga bari ropaj
Asnjė mesazh i ri   ak naj kush qe me tregon te veteten qka duet me bere per tensionin e ulet e ime shoqe cdo er kur i bije tensioni, i bjen te fiket kerkoj ndihm ju falemenderoj nga vicra? 2shkelqim12441132Shiko mesazhin e fundit prej Sat 30 Jan 2010, 11:57
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Nese do te mund t'a kthenit kohen mbrapa ...???!!! 1Administratori631Shiko mesazhin e fundit prej Fri 29 Jan 2010, 07:28
nga ardhmerija e bukur
Asnjė mesazh i ri   Si reagoni kur ju OFENDOJNE?! 3Djal~Matjan875Shiko mesazhin e fundit prej Fri 29 Jan 2010, 07:21
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   Karakteri i personit sipas ngjyres se syve. 3SyKaltra2205Shiko mesazhin e fundit prej Thu 21 Jan 2010, 01:53
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Cilin tipar te karakterit te njeriut c'moni me teper? 6Florida1146Shiko mesazhin e fundit prej Tue 19 Jan 2010, 01:34
nga Bjondina
Asnjė mesazh i ri   Horoskopi sipas karakterit 0Florida1119Shiko mesazhin e fundit prej Mon 11 Jan 2010, 01:29
nga Florida
Asnjė mesazh i ri   A mendoni se kohet e fundit njerezit po dalin si shume nga binaret e nje jete normale? 7shpirti_omel831Shiko mesazhin e fundit prej Sun 06 Dec 2009, 06:08
nga ardhmerija e bukur
Asnjė mesazh i ri   Sa mė shumė mall tė kesh pėr dikė, aq mė larg do tė jetė prej teje ai person. 2SyKaltra887Shiko mesazhin e fundit prej Sun 06 Dec 2009, 06:02
nga ardhmerija e bukur
Asnjė mesazh i ri   Ne pranin e kujt do te donit te ishit ne keto momente?! 8Odeta766Shiko mesazhin e fundit prej Sun 06 Dec 2009, 05:55
nga ardhmerija e bukur
Asnjė mesazh i ri   Zbuloni karakterin tuaj nėpėrmjet grupit tė gjakut qė keni. 14Odeta1013Shiko mesazhin e fundit prej Sun 06 Dec 2009, 01:13
nga shpirti_omel
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 01:42