Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+7
Anxhela-2008
dANJELA
ardhmerija e bukur
Scarface
Bjondina
Administratori
Romina
11 posters

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Sondazh

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  [ 6 ]
  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Vote_lcap43%C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Vote_rcap [43%] 
  [ 6 ]
  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Vote_lcap43%C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Vote_rcap [43%] 
  [ 2 ]
  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Vote_lcap14%C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Vote_rcap [14%] 

  Totali i votave: 14
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 35
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Romina Tue 19 Jan 2010, 00:34

  Cfare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare: Djale, vajze apo binjake (djale & vajze)?!
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 35
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Romina Tue 19 Jan 2010, 00:35

  Une per vete do te kisha deshire ta kisha vajze femijen e pare.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Administratori Tue 19 Jan 2010, 00:55

  Djale.
  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 35
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Bjondina Tue 19 Jan 2010, 01:30

  Edhe une djale do te doja te kam te peren femij.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Scarface Thu 21 Jan 2010, 02:00

  Djale te parin, Djale te dytin dhe po ashtu Djale te tretin.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 33
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Fri 29 Jan 2010, 07:36

  Djal dhe vajz,ose vajz dhe djal,bene dhe dy djem.
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 35
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga dANJELA Tue 09 Mar 2010, 01:44

  Vajze.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Anxhela-2008 Tue 09 Mar 2010, 08:41

  dANJELA shkruajti:Vajze.

  edhe une.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Zog i Shqipes Tue 30 Mar 2010, 10:29

  Djale.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 40
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga florida_L Tue 08 Jun 2010, 09:31

  binjake, djale dhe vajze.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Armanda Wed 18 Jul 2012, 01:53

  Vajze.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga alexandramalaj Sun 26 Aug 2012, 09:32

  Vajza binjake

  Sponsored content


  C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare? Empty Re: C'fare do te deshironit qe ta kishit femijen e pare?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 10:27