Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Bashkėbisedime Shoqėrore

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?! 10Scarface1083Shiko mesazhin e fundit prej Thu 23 Aug 2012, 03:22
nga E rezervuar
Asnjė mesazh i ri   A i besoni endrrave qe shihni naten ne gjume 6fabian1525Shiko mesazhin e fundit prej Thu 19 Jul 2012, 19:39
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   Do te deshironit me shume, te dinit, apo te kishit?! 4Lida870Shiko mesazhin e fundit prej Wed 18 Jul 2012, 01:50
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Grate kerkojn nga burrat...?! 3D€NADA918Shiko mesazhin e fundit prej Wed 18 Jul 2012, 01:50
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A i besoni Fatit ???!!! 14Administratori2136Shiko mesazhin e fundit prej Wed 18 Jul 2012, 01:49
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A e konsumoni Duhanin dhe Alkolin?! 17Administratori2574Shiko mesazhin e fundit prej Wed 18 Jul 2012, 01:45
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Si do tė reagonit nėse njė "mik" flet keq pėr ju pas shpine? 3Daniela808Shiko mesazhin e fundit prej Mon 21 May 2012, 07:29
nga zogi
Asnjė mesazh i ri   Martesa, ne ditet e sotme, e drejte apo e gabuar?! 1Administratori1785Shiko mesazhin e fundit prej Sat 12 May 2012, 02:22
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A keni frike nga origjinaliteti apo te qenit vetvetja?! 10Scarface876Shiko mesazhin e fundit prej Sat 12 May 2012, 02:19
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A eshte syri gjithnje pasqyra e shpirtit?! 1Armanda825Shiko mesazhin e fundit prej Fri 04 May 2012, 10:34
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Te jesh ne qender te vemendjes! 3Armanda817Shiko mesazhin e fundit prej Fri 04 May 2012, 02:25
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Kur nje njeri mund te konsiderohet i krisur? 0Armanda482Shiko mesazhin e fundit prej Fri 04 May 2012, 02:16
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A jeni tip qe i paragjykoni te tjeret? 0Armanda446Shiko mesazhin e fundit prej Fri 04 May 2012, 02:10
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ku do ta kaloni naten e nderrimit te viteve? 4Armanda1048Shiko mesazhin e fundit prej Fri 06 Jan 2012, 02:30
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A ju shqeteson e kaluara apo ju ben te ndjeheni mire?! 2Armanda531Shiko mesazhin e fundit prej Fri 06 Jan 2012, 02:26
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   pershndetje 0zeshkanja kosov629Shiko mesazhin e fundit prej Fri 30 Dec 2011, 23:56
nga zeshkanja kosov
Asnjė mesazh i ri   E qeshura flet per karakterin tuaj. 0Armanda632Shiko mesazhin e fundit prej Sat 24 Dec 2011, 03:39
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A mendoni se mikpritja shqiptare sa vjen e po ftohet apo jo?! 0Armanda1602Shiko mesazhin e fundit prej Sat 24 Dec 2011, 03:25
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Enderrimet apo Kujtimet? 3Lida1141Shiko mesazhin e fundit prej Fri 23 Dec 2011, 09:33
nga zogi
Asnjė mesazh i ri   Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! 4Administratori729Shiko mesazhin e fundit prej Fri 23 Dec 2011, 03:22
nga Armanda
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 00:41