Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 20 Nov 2010, 03:38

  Supozoni sikur gjendeni ne spital rastesishte, per te vizituar dikend,
  dhe rastesisht ne spital, sjellin ne urgjence, dikend qe ju e urreni, apo
  e keni armik ne jete, dhe ketij te fundit i nevojitet gjak urgjentisht, per
  te mos humbur jeten. Ju personalisht, a do e benit nje gjest te tille, qe
  te dhuronit gjak per ate person?!

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty Re: A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga megan prej Sun 20 Feb 2011, 00:18

  Normal qe do dhuroja gjak,cfare do qe te jete e nevojshme ne ato momente per te dhuruar qe te shpetonte do e dhuroja edhe pse e urrej ate person,pervec jetes normale
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty Re: A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime prej Sun 27 Feb 2011, 01:08

  S'e di.
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 28
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty Re: A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga Moza-2011 prej Fri 04 Mar 2011, 01:52

  Po.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty Re: A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga kushtrim prej Tue 08 Mar 2011, 08:20

  per armik se besoj ama per mik ne gjdo moment
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty Re: A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga iliriana prej Wed 09 Mar 2011, 17:16

  PO per gjithe pa dallim sepse shpeton jete


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty Re: A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga Armanda prej Sat 12 May 2012, 02:14

  Te dhurosh gjak per te shpetuar nje jete eshte dicka shume e rendesishme, eshte nje gjest hyjnor, pra do e beja nje gjest te tille nese do ta kerkonte nevoja.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty Re: A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga alexandramalaj prej Sun 26 Aug 2012, 09:25

  Ndoshta sepse kam shume persona qe nuk e meritojnte me ato qe kane bere

  Sponsored content

  A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?! Empty Re: A do te dhuronit gjak, per dike qe e urreni apo e keni armik?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 02:08