Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+10
kushtrim
Administratori
shpirti_omel
ardhmerija e bukur
Tigri
SyKaltra
PRINCESA
Alma
Scarface
Florida
14 posters

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Florida Thu 16 Jul 2009, 10:26

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Scarface Wed 22 Jul 2009, 02:58

  Me shume kur bej dike te lumtur, pasi kjo me ben te lumtur edhe mua ne te njejten kohe. Pra ne kete rast kemi te bejme me nje lumturi dyansore...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 35
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Alma Fri 24 Jul 2009, 02:53

  Scarface shkruajti:Me shume kur bej dike te lumtur, pasi kjo me ben te lumtur edhe mua ne te njejten kohe. Pra ne kete rast kemi te bejme me nje lumturi dyansore...

  pajtohem 100% me mendimin e dhene nga Scarface
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 39
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga PRINCESA Tue 28 Jul 2009, 06:10

  Scarface shkruajti:Me shume kur bej dike te lumtur, pasi kjo me ben te lumtur edhe mua ne te njejten kohe. Pra ne kete rast kemi te bejme me nje lumturi dyansore...

  Pajtohem me kte djalin
  I bashkanqitem mendimit te tij
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga SyKaltra Tue 28 Jul 2009, 08:10

  Nuk e di te sigurte, por ma merr mendja se kur me bejne te lumtur.
  hahahahahaaaaa...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Tigri Sat 28 Nov 2009, 01:52

  Florida shkruajti:Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Gezohem me shume kur shoh se kam bere dike te lumtur.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 33
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Sun 06 Dec 2009, 00:45

  Dyat i gezoj shume!
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga shpirti_omel Sun 06 Dec 2009, 01:07

  ardhmerija e bukur shkruajti:Dyat i gezoj shume!

  edhe unaaaaaa
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Administratori Sat 02 Apr 2011, 02:48

  Nese ben dikend te lumtur, kjo te ben qe edhe ti te jesh i lumtur per ate qe ke bere...
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga kushtrim Sun 03 Apr 2011, 00:47

  plotcisht pajtohem me ket postim te saimirit
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga megan Mon 04 Apr 2011, 17:34

  me pelqen kur bej te tjeret te lumtur.sepse kjo gje me jep kenaqesi dhe mua dhe sic tha edhe saimiri te sjell edhe ty lumturi
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 03:46

  Kur arrij te lumturoj dikend.
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 55
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga zogi Sun 27 Nov 2011, 08:28


  duke punuar ne atė drejtim qė tė bėj dike tė lumtur,vetveti e shoh edhe vetėn time tė lumtur[/quote]
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Klea@Love Tue 29 Nov 2011, 08:42

  Me pelqen te bej te lumtur po edhe te jem e lumtur
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 55
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga zogi Thu 01 Dec 2011, 09:51

  KLEA mė pėlqen emri yt
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Vizitor Mon 30 Sep 2013, 07:39

  por kur arrin te shkaktosh buzqeshje tek dikush,nrm qe je e lumtur

  Sponsored content


  Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur? Empty Re: Gezoheni me shume kur beni dike te lumtur apo kur dikush ju ben te lumtur?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2024, 22:45