Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Bashkėbisedime Shoqėrore

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  C'fare beni gjate kohes se lire? 10SyKaltra1059Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:41
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Une kam nevoje per ... , po ti? 7florida_L673Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:37
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Sa e keni ndjere Vetmine, dhe cfare mendoni rreth kesaj fjale?! 4Lida883Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:34
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Jemi ne qe vendosim per fatin tone apo eshte fati qe vendos per ne? 1Lida699Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:32
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ju personalishte, Punoni per te Jetuar, apo Jetoni per te Punuar?! 5D€NADA637Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:30
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Fjalet qe i keni apo i degjoni me se shumti nga goja e nenes, jane: ?! 3Administratori706Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:28
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   C'far ju gezon me shume aktualisht ne keto momente?! 14Administratori959Shiko mesazhin e fundit prej Fri 25 Nov 2011, 03:59
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Nuk me pelqen .....!!! 11Administratori949Shiko mesazhin e fundit prej Fri 25 Nov 2011, 03:57
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cfare kenge e perfaqeson me se miri, gjendjen tuaj shpirterore ne keto momete?! 9Administratori917Shiko mesazhin e fundit prej Wed 02 Nov 2011, 18:44
nga Vranakondi
Asnjė mesazh i ri   Cilat mendoni se janė Shpikjet mė absurde tė bėra gjer mė sot?! 0Administratori550Shiko mesazhin e fundit prej Mon 31 Oct 2011, 21:30
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė ėshtė Melankolia dhe sa e keni pėrjetuar ju personalishtė, kėtė gjendje?! 0Administratori693Shiko mesazhin e fundit prej Mon 24 Oct 2011, 22:14
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė ėshtė Shoqėria, sipas pikėpamjeve dhe kėndvėshtrimeve tuaja?! 0Administratori668Shiko mesazhin e fundit prej Mon 24 Oct 2011, 21:54
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Besoni ne grate qe shikojne fall me filxhan? 1, 227shpirti_omel4867Shiko mesazhin e fundit prej Thu 15 Sep 2011, 20:32
nga PRINCESA
Asnjė mesazh i ri   Shkruani, thenie dhe aforizma qe, ju pelqejne vertet me domethenien qe kane... 2Administratori1135Shiko mesazhin e fundit prej Tue 12 Jul 2011, 01:33
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Kush mund te me thote.  4Lavdrim xira618Shiko mesazhin e fundit prej Thu 07 Jul 2011, 00:45
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Cfare eshte ''Liria'' per ju?! 1Administratori2755Shiko mesazhin e fundit prej Thu 07 Jul 2011, 00:42
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Nje shok i shkolles fillore, ju kalon prane dhe ben sikur nuk ju njeh... 1Administratori877Shiko mesazhin e fundit prej Thu 07 Jul 2011, 00:40
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Cilat tipa adhuroni me shume?! 3Administratori641Shiko mesazhin e fundit prej Thu 07 Jul 2011, 00:38
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Mendoni se per te edukuar nje femi, me veshtire ishte para 20 vitesh, apo eshte me veshtire ne ditet e sotme?! 3Administratori965Shiko mesazhin e fundit prej Thu 07 Jul 2011, 00:37
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Sa veshtire eshte per ju qe te perdorni shprehjen '' ME FAL '' ???!!! 12Scarface1185Shiko mesazhin e fundit prej Thu 07 Jul 2011, 00:36
nga tipi engjellor
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 01:19