Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

3 posters

  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. Empty Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Mesazh nga Administratori Mon 07 May 2012, 06:21

  Nė kėtė temė do tė keni mundėsinė tė lexoni por pse jo edhe tė postoni
  thėnie me vlerė nga njerėz tė famshėm, thėnie prej tė cilave mundemi
  tė mėsojmė diēka me vlerė nė jetė...

  Lexim tė kėndshėm.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. Empty Re: Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Mesazh nga Administratori Mon 07 May 2012, 06:24

  - Kur me njė mendim tė bukur, bashkohet njė karakter i fortė, nisin e derdhen ne shesh mrekullirat... (Gėte)
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. Empty Re: Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Mesazh nga Administratori Mon 07 May 2012, 06:26

  - Floriri shkrihet me zjarrin, gruaja me floririn, ndėrsa burri me gruan... (Pitagora)
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. Empty Re: Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Mesazh nga Administratori Mon 07 May 2012, 06:27

  - Karakteri i dobėt nuk ėshtė mėkat, por e orienton njerun drejt mėkatit... (Brigitte)
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. Empty Re: Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Mesazh nga Armanda Fri 01 Jun 2012, 01:57

  Admin shkruajti:- Floriri shkrihet me zjarrin, gruaja me floririn, ndėrsa burri me gruan... (Pitagora)

  Shume e bukur dhe domethenese kjo. S'e kisha degjuar kurre me pare.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. Empty Re: Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Mesazh nga Administratori Mon 11 Jun 2012, 00:20

  Dy sy te medhenj e plot drite kanė fuqi te bėjnė, qe te duket e bukur dhe fytyra me fatkeqe...
  Sebastjan
  Sebastjan
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Tiran
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/04/2012
  Hobi : Gjithcka

  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. Empty Re: Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Mesazh nga Sebastjan Sat 23 Feb 2013, 06:06

  "Dhjetė gjėra nuk pėrmirsohen pa dhjetė tjera: Mendja pa ndershmėrinė, virtyti pa diturinė, shpėtimi pa frikėn, mbreti pa drejtėsinė, fisnikėria dhe nderi pa edukatėn, lumturia pa sigurinė, pasuria pa bujarinė, varfėria pa mjaftueshmėrinė, lartėsimi pa modestinė dhe lufta pa suksesin."

  Sponsored content


  Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme. Empty Re: Thėnie tė Arta prej tė cilave mėsojmė diēka tė vlefshme.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 10:11