Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+7
shaban cakolli
Genta
Klea@Love
florida_L
Administratori
Majlinda
Lida
11 posters

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 39
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga Lida Mon 14 Jun 2010, 21:49

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga Majlinda Sat 04 Sep 2010, 01:32

  Kohet kane ndryshuar dhe shume persona mundet qe ta shohin ne pikepamje te ndryshme kete gje, por per mua eshte nje thesar i cmuar.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 11:28

  Pak nga te dyja mund te them...
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 40
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga florida_L Sat 11 Sep 2010, 01:17

  Thesar i cmuar, por lum ai/ajo qe arrin t'a gjeje apo t'a ruaj ate thesar.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga Klea@Love Sat 18 Sep 2010, 02:50

  Ne kohet e sotem skam me thesar por te themi qe ekziston akoma edhe nuk eshte problem arrite apo jo virgjeresha tek burri sot jemi ne vitin 2010 edhe po shkojme ne vitin 2012
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 35
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga Genta Thu 30 Sep 2010, 02:16

  Jam e mendimit, qe eshte e e rendesishme per ato qe e vleresojne shume, dhe keshtu anasjelltas.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga shaban cakolli Sun 24 Oct 2010, 06:05

  hauhau,kur nuk ka shi,lutemi per bresherin
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga Armanda Fri 23 Dec 2011, 03:16

  Varet nga vete personi. Dikush e cmon, dikush tjeter jo.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga alexandramalaj Mon 27 Aug 2012, 17:10

  Absolutisht thesar i cmuar. Smile
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 31
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga Horrja Sat 20 Oct 2012, 01:15

  Thesar i cmuar esht..por ne ditet e sotshme esht e veshtir te gjenden njerez te till..pasi disa e lejn edhe per hobi
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 63
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 28 Feb 2018, 01:18

  Virgjėria ėshtė pėr ata qė do tė donin ta ruanin sa tė janė tė gjallė, edhe atėherė ky thesar nuk u duhet fare!. Nė njė fshat nė Suedi, njė djalė kishte rastisur nė vajzė tė tillė tė ndershme, dhe kishte alarmuar edhe mjekun, psikologun, ta vizitojnė pėr tė dėshmuar nėse vajza ėshtė normale, kur nuk ka bėrė akoma seks. Ishte njė gjė pėr tu habitur. Mendojnė tė gjithė se logjika e ndershmėrisė, mund tė jetė perverse dhe njė sėmurje patologjike tradicionale, pėr ata qė nuk e vlerėsojnė ushqimin e dobishėm tė seksit.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 63
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 28 Feb 2018, 01:21

  Unė personalisht nuk mund tė dalloj se njė vajzė ėshtė apo jo virgjine, dhe nuk di arsyet se pėrse duhet tė isha i pari pėr ta zhvirgjėruar. Po tė ishte kėshtu, do tė ktheheshim nė konkubinatin e hershėm, dhe seksin ta kėrkojmė vetėm tek vendet publike, dhe gruan ta ruajmė dhe ta marrim vetėm qė tė na mbetet virgjine..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 63
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 28 Feb 2018, 01:26

  Virgjėria ėshtė pėr ata trima qė me njė pushkė tė vogėl mendojnė se thyen njė front tė madh..! Ata mund tė bėhen heronj vetėm njė herė dhe pastaj futen nė aradhėn e ushtarėve tė thjeshtė. Po tė ishte kėshtu shqipėtarėt do ishin pėrplot superheronj, sepse vazhdojnė tė jetojnė me tė vjetrėn. Dėshirojnė secili qė tė ishte i pari, ky ėshtė mentalitet i vjetėr, secili i pari dhe asnjė i fundit..

  Sponsored content


  Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?! Empty Re: Si mendoni, qe Virgjeria eshte nje thesar i cmuar, apo mungese nderi?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 09:22