Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Bashkėbisedime Shoqėrore

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   A je ne virtualitet, po ai/ajo qe jeni edhe ne realitet?!  8Moza-2011737Shiko mesazhin e fundit Thu 07 Jul 2011, 00:35
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   A jeni te kenaqur me jeten aktuale qe po beni apo jo?! 7Administratori786Shiko mesazhin e fundit Thu 07 Jul 2011, 00:33
nga tipi engjellor
Asnjė mesazh i ri   Kur ndjehesh me e/i qete ne shqpirt, gjate dites apo gjate nates?! 7Administratori1289Shiko mesazhin e fundit Thu 16 Jun 2011, 02:00
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   Ciles gje i trembeni me shume ne jete?! 6Administratori708Shiko mesazhin e fundit Thu 16 Jun 2011, 01:29
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ... 5Administratori692Shiko mesazhin e fundit Thu 16 Jun 2011, 01:00
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   Cilet jane 5 njerezit qe, me se shumti i doni ne jete? 3Administratori658Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 01:19
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   Puna qe beni, ka me shume lodhje fizike apo mentale?! 4Administratori842Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Jun 2011, 01:13
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   16 kėshilla pėr tė dalluar njė gėnjeshtar. 0Administratori705Shiko mesazhin e fundit Sun 15 May 2011, 10:24
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   50 mėnyra pėr tė pėrmirėsuar jetėn tuaj... 2Anxhela-2008944Shiko mesazhin e fundit Sun 15 May 2011, 00:15
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Kujtojani vetvehtes keto, kur tė ndjeheni keq… 0Administratori565Shiko mesazhin e fundit Wed 11 May 2011, 01:32
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   12 Rregulla ose Kėshilla pėr tė qenė vetvehtja… 2Administratori842Shiko mesazhin e fundit Wed 11 May 2011, 00:27
nga gjeto gjetani
Asnjė mesazh i ri   A jeni tip qe i beni naze ushqimit?! 9Administratori863Shiko mesazhin e fundit Thu 14 Apr 2011, 03:40
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cila eshte dita dhe numri me me fat per ju?! 4Administratori1692Shiko mesazhin e fundit Sat 02 Apr 2011, 07:40
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   A ka ndonje gje, per eren e te ciles/cilit ju ka marre malli?! 3Administratori744Shiko mesazhin e fundit Thu 31 Mar 2011, 23:45
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Kenga qe ju mbush syte me lot, sa here qe e degjoni?! 5Administratori906Shiko mesazhin e fundit Thu 31 Mar 2011, 23:41
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Cfar beni pasi ktheheni nga puna, per tu c'lodhur?! 7Administratori752Shiko mesazhin e fundit Mon 28 Feb 2011, 09:04
nga Moza-2011
Asnjė mesazh i ri   Gjerat qe nuk mundeni qe ti arrini kurre ne jete, me anen e parave?! 2Administratori689Shiko mesazhin e fundit Sun 27 Feb 2011, 01:07
nga Vajze_me_Pretendime
Asnjė mesazh i ri   Gjerat qe nuk keni deshiruar apo deshironi, por i keni bere apo i beni prej hallit, jane?! 1Administratori687Shiko mesazhin e fundit Sun 20 Feb 2011, 00:13
nga megan
Asnjė mesazh i ri   Shkruani 5 vecorite (karakteristikat) kryesore, qe kerkoni te kete partneti/ja juaj i/e ardhshem/me?! 1Administratori736Shiko mesazhin e fundit Sun 20 Feb 2011, 00:07
nga megan
Asnjė mesazh i ri   Shkruani 5 arsyet llogjike, per te cilat i'a vlen te jetosh... 1Administratori1168Shiko mesazhin e fundit Sun 20 Feb 2011, 00:05
nga megan
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 00:54