Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Sondazh

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  [ 7 ]
  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Vote_lcap47%Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Vote_rcap [47%] 
  [ 8 ]
  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Vote_lcap53%Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Vote_rcap [53%] 

  Totali i votave: 15
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga Tigri prej Sun 26 Jul 2009, 10:38

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 31
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga Alma prej Mon 27 Jul 2009, 07:23

  Per mendimin tim ketu kemi e bejme me dy raste teper delikate, pasi po t'i marrim parasysh te dy rastet, mundet te te doje edhe ai qe te len te qash, po njekohesishte edhe ai qe ti fshin lotet...
  Pastaj ka edhe nga ata persona qe perfitojne nga rasti qe ti po qan, dhe marrin shkas nga lotet e tu, ti fshijne lotet per tu dukur njerez te mire ne syte e tu, por qe ne te vertete nuk ta duan te miren!


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga Daniela prej Sun 20 Sep 2009, 00:24

  Alma shkruajti:Per mendimin tim ketu kemi e bejme me dy raste teper delikate, pasi po t'i marrim parasysh te dy rastet, mundet te te doje edhe ai qe te len te qash, po njekohesishte edhe ai qe ti fshin lotet...
  Pastaj ka edhe nga ata persona qe perfitojne nga rasti qe ti po qan, dhe marrin shkas nga lotet e tu, ti fshijne lotet per tu dukur njerez te mire ne syte e tu, por qe ne te vertete nuk ta duan te miren!

  Jam plotesishte dakord me mendimin e Almes.


  ________________________________
  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? 478f843eb50393eb697b0b8
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sun 06 Dec 2009, 00:46

  Nuk e kuptoj pse shtrohet kjo npyetje,kjo gje kuptohet!
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 01:06

  ardhmerija e bukur shkruajti:Nuk e kuptoj pse shtrohet kjo npyetje,kjo gje kuptohet!

  Po tani mund te kuptohet kjo gje, por jo nga e gjithe! Pasi nuk kemi te gjithe te njejtin mendim apo jo?!


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Leffe
  Leffe
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 29
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/02/2012

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga Leffe prej Thu 09 Feb 2012, 10:30

  Sipas Mendimit Tim Ai qe te do me shum eshte aii qe ti fhin lotet
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga Armanda prej Sat 25 Feb 2012, 02:31

  Ai qe te len te qash, aty ku duhet dhe ateher kur duhet.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga alexandramalaj prej Mon 27 Aug 2012, 17:04

  Sigurisht ai qe t'i fshin sepse ai qe te do nuk te le dhe te ben kurre te qash
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 27
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga Horrja prej Sat 20 Oct 2012, 01:16

  Mendoj se me shum te do n dikushi qe ti fshin lotet,pasi ai qe te do me tvertet nuk te ben kurre keq...

  Sponsored content

  Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet? Empty Re: Kush mendoni se te don me shume, ai qe t'e len te lotosh apo ai qe t'i fshin lotet?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 00:39