Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Bashkėbisedime Shoqėrore

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Sa njerez gjenden ne kete bote, tek te cilet mundesh ta mbeshtesesh kurrizin i sigurte?! 3Administratori758Shiko mesazhin e fundit prej Fri 23 Dec 2011, 03:20
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Sa e rendesishme eshte familja per ju? 14Florida2920Shiko mesazhin e fundit prej Fri 23 Dec 2011, 03:18
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Besoni ne shprehjen kur te vijne te keqijat hapuani deren, apo jo...!? 2Scarface779Shiko mesazhin e fundit prej Fri 23 Dec 2011, 03:14
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ndjeheni te merzitur apo te gezuar ne keto caste?! 7Administratori792Shiko mesazhin e fundit prej Fri 23 Dec 2011, 03:13
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A jeni tip qe rrembeheni nga zemerimi apo jo?! 14Denisa1179Shiko mesazhin e fundit prej Fri 23 Dec 2011, 03:12
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A duhet qe djali dhe vajza ti kene te njejta lirite e veprimit?! 6Tigri1244Shiko mesazhin e fundit prej Fri 23 Dec 2011, 03:10
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cfare mendoni se mundet te konsderohet si fatkeqesia me e rende ne jete per njeriun?! 0Armanda609Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Dec 2011, 03:30
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte pasioni juaj me i madh, nga i cili nuk do te hiqni dore gjer ne vdekje?! 0Armanda659Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Dec 2011, 03:23
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ca pyetje per ata qe e lodhin trurin. 0Armanda487Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Dec 2011, 03:11
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ai qe t'a don te miren... 1Armanda495Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Dec 2011, 03:05
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Femrat arrijne ta dallojne shu shpejt mashkullin, nese eshte i duhuri apo jo per te. 0Armanda529Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Dec 2011, 02:44
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A jeni te drejte gjithnje ndaj vetes? 0Armanda552Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Dec 2011, 02:38
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Nga jeta, kam mesuar ...  1Armanda717Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Dec 2011, 02:35
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A i ndihmoni gruas ne punet e shtepise?! 0Armanda504Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Dec 2011, 02:32
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Perse djemte vejn vath ne vesh? 2Landi1122Shiko mesazhin e fundit prej Fri 02 Dec 2011, 02:38
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Sa i rendesishem eshte Besimi ne vetvete? 3Moza-20111219Shiko mesazhin e fundit prej Fri 02 Dec 2011, 02:36
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A e rrespektoni dikėnd qė nuk e doni?! 3Administratori525Shiko mesazhin e fundit prej Fri 02 Dec 2011, 02:34
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Jemi ne ata qė e kontrollojmė ndėrgjegjen apo ajo n'a kontrollon neve?! 1Administratori533Shiko mesazhin e fundit prej Fri 02 Dec 2011, 02:33
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ? 7Marsela1107Shiko mesazhin e fundit prej Tue 29 Nov 2011, 08:39
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   A i trembeni plakjes?! 6Scarface672Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 03:43
nga Armanda
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 01:01