Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?! Empty Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?!

  Mesazh nga Administratori Sun 19 Sep 2010, 00:47

  Ndryshe nga kohet e meparme, ne ditet e sotme vihet re qarte nje largim, nje boshllek i madh qe njerezit e diteve te sotme, lejn te krijohet mes tyre!
  Sipas jush, perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?!
  Cfare mendoni ju qe mund te jen shkaqet kryesore qe largon kaq shume njerezimin e sotem nga shoqeria?!

  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?! Empty Re: Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?!

  Mesazh nga tipi engjellor Thu 07 Jul 2011, 00:46

  kisha jap nje mendim te gjere po nje fjale po e cek........interesi.....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?! Empty Re: Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?!

  Mesazh nga Administratori Thu 07 Jul 2011, 01:56

  tipi engjellor shkruajti:kisha jap nje mendim te gjere po nje fjale po e cek........interesi.....

  Pergjigje mjaft e cekur dhe mjaft e goditur me nje fjale te vetme.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?! Empty Re: Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?!

  Mesazh nga Vizitor Mon 30 Sep 2013, 07:41

  interesi besoj...hy kudo,dhe tek me i mir

  Sponsored content


  Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?! Empty Re: Perse, cdo dite e me teper, njerezit e sotem, sa vijne e i largohen me shume njeri tjetrit?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 23 Apr 2024, 00:37