Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Bashkėbisedime Shoqėrore

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Kush ju kupton me mire, Babai apo Nena? 8Studentja759Shiko mesazhin e fundit prej Sun 06 Dec 2009, 01:09
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   fundi i botes 2rrushi610Shiko mesazhin e fundit prej Sat 28 Nov 2009, 01:47
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Ciles grupmoshe i perkisni? 6Tigri810Shiko mesazhin e fundit prej Fri 17 Apr 2009, 23:54
nga bashkimi
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A e vlerėsoni nderin (moralin) tuaj personal dhe tė tė tjerėve? 6Administratori1064Shiko mesazhin e fundit prej Fri 20 Feb 2009, 00:39
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   ROLI I DIASPORĖS NĖ AFRIMIN E SHQIPTARĖVE ME BOTĖN E QYTETĖRUAR PERĖNDIMORE 0shaban cakolli802Shiko mesazhin e fundit prej Thu 21 Aug 2008, 00:47
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Rinia, brezi i sėmurė 6Daniela752Shiko mesazhin e fundit prej Wed 20 Aug 2008, 21:25
nga ahmet
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 01:52