Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Empty Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Mesazh nga Lida prej Mon 14 Jun 2010, 22:01

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Empty Re: Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 21 Jun 2010, 22:00

  Cilesi...


  ________________________________
  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Text_150
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Empty Re: Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Mesazh nga fabian prej Sat 17 Jul 2010, 11:08

  Cilesi
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Empty Re: Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 19 Jul 2010, 02:23

  Cilesi, madje me vlere...


  ________________________________
  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Pictur10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Empty Re: Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Mesazh nga Scarface prej Mon 02 Aug 2010, 09:04

  Sinqeriteti gjithmone ka qene dhe do te mbetet nje cilesi e vacante, por ato qe nuk e kane kete veti, e shohin si dobesi.


  ________________________________
  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Scarfa10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Empty Re: Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Mesazh nga Armanda prej Wed 18 Jul 2012, 01:52

  Cilesi te larte.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Empty Re: Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Mesazh nga alexandramalaj prej Sun 26 Aug 2012, 09:33

  Cilesi qe rralle gjendet ne ditet e sotme

  Sponsored content

  Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?! Empty Re: Si e shihni SINQERITETIN tek nje person, si nje cilesi apo si nje dobesi?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 00:59