Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+2
Scarface
Administratori
6 posters

  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga Administratori Tue 27 Jul 2010, 00:01

  Cila eshte gjeja me e rendesishme per ju ne jete nga keto te tria me poshte:

  1.Dashuria?
  2.Paraja?
  3.Sexi?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Re: Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga Administratori Tue 27 Jul 2010, 00:01

  Une personalishte si me te rendesishmen ne jeten time do te konsideroja ate te paren, pra Dashurine.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Re: Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga Scarface Mon 02 Aug 2010, 09:02

  Edhe une dashurine e konsideroj si me te rendeishmen.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Re: Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 03:47

  Medoemos qe dashuria.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Re: Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga Klea@Love Tue 29 Nov 2011, 08:46

  Dihet qe dashuria
  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 38
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Re: Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga NENSI Mon 12 Dec 2011, 07:00

  vetm leku, vetm leku...e hedh ujin perpjet...hahha
  normal qe primare eshte DASHURIA....
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Re: Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga Vizitor Mon 30 Sep 2013, 07:37

  dashuria...me parat se blejm dot
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 38
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Re: Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga Vranakondi Thu 17 Oct 2013, 02:33

  Dashuria

  Sponsored content


  Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?! Empty Re: Cila eshte me e rendesishme nga keto te tria?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:20