Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A e dini se...???!!!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 23 Jan 2010, 02:04

  A e dinit se?!  ... e ghithė popullsia e botės mundet tė jetojė pėrbrenda kufinjėve tė Teksasit…  ... 9 ndėr 10 persona besojnė se llampėn elektrike e zbuloi Thomas Edison. Por kjo nuk ėshtė e vėrtetė; Joseph Swan ishte ai qė e zbuloi atė…  ... qyteti i Los Anxhelit (Californi) fillimisht quhej: El Pueblo la Nuestra Senora de Reina de los Angeles de la Porciuncula…  ... gjallesa mė e madhe qė jeton nė faqen e Tokės ėshtė njė lloj Kėrpudhe e nėndheshme nė Oregon, diametrri i sė cilės ėshtė 5.6 km…  ... shteti i Uashingtonit ka plazhin e vetėm mė tė gjatė ne U.S.A qė quhet, Plazhi i Gjatė WA…


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 23 Jan 2010, 02:06

  A e dinit se?!


  ... njė Nėndetėse Gjermanė e Luftės sė II-tė Botėrore qe mbytur pėr shkak tė mosfunksionimit tė banjės…  ... nė disa nga shtetet e Azisė, mbiemrat e njerėzve i shkruajnė gjithmonė nė fillim ndėrsa emrat i shkruajnė prapa mbiemrave, ndryshe nga metoda Evropiane apo ajo Amerikane, kur emri i njė personi gjithmonė shkruhet nė fillim e pastaj vjen mbiemri…  ... shkencėtarėt kanė zbuluar se Kėrpudhat janė tė lidhura mė ngushtė me qeniet njerėzore dhe kafshėt se sa me ē’do lloj tjetėr bime…  ... mesatarishtė Amerikanėt konsumojnė 0.544 kg vezė Merimange nė vit dhe hajnė afro 1.13 kg pjesė insektesh nė vit…  ... numri i Popullsis qė jeton sot pėr sot nė siperfaqen e tokės ėshtė mė i madh se sa numri i Popullsis sė qė ka vdekur qė nga krijimi i Botės…


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 23 Jan 2010, 02:07

  A e dinit se?!
  ... kėnga ‘Gėzuar Ditėlindjen’ ose siē njihet nga e gjithė bota, Happy Birthday ėshtė njė kėngė me tė drejta tė rezervuara…  ... c’do sekond qė kalon, nė botė lindin 3 persona dhe nė tė njėjtėn periudhė kohohe vdesin 1.33 persona, qė do tė thotė se popullsia e botės ka njė rritje mesatare prej afro 2 personash pėr sekond.

  Afėrsishtė nė botė jetojnė 10 persona mė shumė se sa nga koha kur ti fillove tė lexoje kėtė shkrim…  ... lufta mė Vdekjeprurėse nė Histori duke pėrjashtuar Luftėn e II-tė Botėrore, ishte lufta civile e vitit 1850 nė Kinė, ku rebelėt u udhėhoqėn nga njė burrė qė mendonte se ishte vėllai i Jezu Krishtit…  ... pesha totale e kombinuar e Milingonave nė Tokė ėshtė mė e madhe se sa pesha e Njerėzimit nė Tokė…  ... pėrgjatė Luftės sė II-tė Botėrore IBM (International Business Machines) ndėrtoi Kompjuterat tė cilėt Nazistėt i pėrdorėn pėr pėrqėndrimin e kampeve vdekjeprurėse…


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 23 Jan 2010, 02:09

  A e dinit se?!  ... himni Kombėtar American ka tre versione tė ndryshme, por aktualishtė tė gjithė dinė tė kėndojnė vetėm versionin e parė…  ... c’do pikė ujėdeti pėrmban pėrafėrsishtė 1 bilion atome floriri…  ... mėngjerashėt jetojnė pėrafėrsishtė 9 vjet mė pak se sa tė tjerėr…  ... kallėpi i njė ēokollate mesatare pėrmban rreth 8 kėmbė insektesh brenda…  ... nė tė vėrtetė Ēakmaku ėshtė shpikur para Shkrepėses…


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 32
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Armando09 prej Thu 01 Apr 2010, 02:11

  ~A e dini se, zemra e karkalecit gjendet ne koken e tij...
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 32
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Armando09 prej Thu 01 Apr 2010, 02:12

  ~A e dini se, Europa eshte i vetmi kontinent qe nuk ka as edhe nje shkretetire...
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 32
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Armando09 prej Thu 01 Apr 2010, 02:13

  ~A e dini se, Danimarka eshte shteti qe ka te ardhurat me te medha nga taksat se sa cdo shtet tjeter ne bote...
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 31
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:02

  ADN ka njė madhėsi prej 1 tė mijtat e milimetrit, pėrbehet prej rreth 200 miliard atomesh dhe pėrmban 1 milion faqe njohuri.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 31
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:03

  Ekzistojnė rreth 6000 sėmundje gjenetike dhe nga kėto vetėm pėr njė pjesė shumė e vogėl ėshtė e shėrueshme aktualisht. Shpresohet qe me deshifrimin e materialit gjenetik tė arrihet te kuptohen me mirė sėmundjet, mekanizmat e tyre dhe mundėsisht ndonjė kurim i mundshėm.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 31
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:04

  Shteti me numrin mė tė madh tė farmacistėve ėshtė Kina, e cila nė vitin 1995 kishte tė regjistruar 418000 tė tillė. Qė prej 20000 vitesh kinezėt kurohen me mjekimet tradicionale tė pėrgatitura nga farmacistėt.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 31
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:05

  Pse Deti i Zi quhet keshtu? Perqindja e vogel e kripezimit prej 1.9 perqind i jep Detit te Zi nje ngjyre te erret karakteristike.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 31
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:06

  Akullnaja mė e madhe e matur deri me sot ka qene me gjatesi 200 milje dhe gjeresi 60 milje, ai ka pasur nje siperfaqe me te madhe se Belgjika.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 31
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:07

  Principata e Monakos ėshtė vendi me numrin mė tė madh tė telefonave pėr frymė pasi numėron 1994 telefona pėr ēdo 1000 persona.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 03 Apr 2010, 00:04

  ... pėr herė tė parė, regjistrimi i tokave u bė nėn pushtimin otoman nė vitet 1431-1432.
  Atė kohė, Tirana kishte 60 qendra tė banuara me rreth 1000 shtėpi dhe 7300 banorė.


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 03 Apr 2010, 00:05

  ... gjuha e njė kameleoni ėshtė dy herė mė e gjatė, sesa trupi i tij.


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Sun 09 May 2010, 21:52

  ...Adolf Hitler ishte njėri nga personat pėrgjegjės nė ndėrtimin e Volkswagenit Beetle. Ai kishte idenė e prodhimit tė njė makine tė lirė nė ēmim pėr ē'do Gjerman tė shtresės sė mesme.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Sun 09 May 2010, 21:53

  ...Kameleonėt munden t'i lėvizin sytė nė mėnyrė tė pavarur nga njėri tjetri. Njėri sy i tyre mund tė shohė pėrpara dhe tjetri mund tė shohė mbrapa nė tė njjtėn kohė.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Sun 09 May 2010, 21:54

  ...Bruce Lee ishte aq i shpejtė aq sa regjisorėvė u duhej tė ngadalėsonin filmimet pėr tė parė lėvizjet e tij. Kjo ėshtė e kundėrta me aktorėt e tjerė normalė.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Odeta prej Mon 10 May 2010, 21:12

  Personat qė merren me studimin e tė 'Qeshurės' quhen 'Gjelotologjistė'.


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Odeta prej Mon 10 May 2010, 21:13

  Gjarpėrijtė e vjetėr kanė 50 herė mė shumė helm se sa njė gjarpėr Kobra.


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 11 May 2011, 17:10

  ... Arijte Polare jane mengjerashe.


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 05 May 2012, 10:42

  ... truri i nje Krokodili ka madhesine e nje kokrre lajthie!!!


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 05 May 2012, 10:46

  ... sikur po te nxirrnin miza te gjitha vezet qe nje cift mizash leshon ne muajin Prill dh Maj, mbi siperfaqen e tokes do te krijohej nje trashesi mizash prej 14 metrash!!!


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 05 May 2012, 10:56

  ... per te kujtuar fytyren e dikujt, njeriu perdor pjesen e djathte te trurit!!!


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 05 May 2012, 10:57

  ... femijet rriten me shume ne stinen e Pranveres!!!


  ________________________________
  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Pictur10

  Sponsored content

  A e dini se...???!!! - Faqe 2 Empty Re: A e dini se...???!!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 14:08