Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  10 Lideret me te korruptuar ne bote.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  10 Lideret me te korruptuar ne bote. Empty 10 Lideret me te korruptuar ne bote.

  Mesazh nga Administratori prej Wed 02 May 2012, 23:53

  Shteti - Lideri - Pervetesimet e Supozuara.

  1.Indonezia - Suharto - 15-35 Miliard dollare.
  2.Filipia - Ferdinand Marcos - 5-10 Miliard dollare.
  3.Kongo - Sese Seko - 5 Miliard dollare.
  4.Nigeria - Sani Abacha - 2-5 Miliard dollare.
  5.Serbia - Slobodan Milosevic - 1 Miliard dollare.
  6.Haiti - J-C Duvalier - 300-800 Milion dollare
  7.Peruja - Alberto Fujimori - 600 Milion dollare.
  8.Ukrahina - Pavlo Lazarenko - 114-200 Milion dollare.
  9.Nikaragua - Arnoldo Aleman - 100 Milion dollare.
  10.Filipia - Joseph Estrada - 78-80 Milion dollare.


  ________________________________
  10 Lideret me te korruptuar ne bote. Pictur10

   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 14:14