Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Vrau mesuesen, i duhej per film!

  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Vrau mesuesen, i duhej per film! Empty Vrau mesuesen, i duhej per film!

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 03:12

  Njė vrasės japonez vrau njė mėsuese britanike pėr ta bėrė atė pjesė nė njė film. Tatsuya Ichihashi vrau Lindsay Hawker 27 vjeēe dhe e varrosi atė nė njė banjė mė rėrė Ai iku nga rajoni i policisė dhe kaloi dy vjet e shtatė muaj duke udhėtuar rreth e qark Japonisė pasi kishte bėrė kirurgji plastike. Filmi, I Am Ichihashi: The Time Until I Was Captured (Koha deri sa u kapa sėrish) do tė bazohet nė kujtimet e tij Ichihashi 32-vjeē, u kap nga policia nė nėntor 2009 dhe dėnua mė burgim tė pėrjetshėm Ai ofroi tė dhurojė tė ardhurat nga libri i tij pėr familjen Hawker, nga Coventry, por ata refuzuan. Raportet thonė se filmi do tė luhet nga Dean Fujioka 31-vjeē i cili do tė drejtojė filmin.

   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 13:05