Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Tė mėsuarit e njė gjuhe tė huaj tė dytė ndryshon anatomin!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tė mėsuarit e njė gjuhe tė huaj tė dytė ndryshon anatomin! Empty Tė mėsuarit e njė gjuhe tė huaj tė dytė ndryshon anatomin!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 07 May 2012, 05:55

  Tė mėsuarit e njė gjuhe tė huaj tė dytė ndryshon anatomin!

  Tė qenurit i pajisur me dy gjuhė tė huaja prodhon ndryshime nė anatominė e trurit, shprehen
  sot studiuesit, gjatė njė studimi qė mund tė shpjegojė pėrse fėmijėt janė shumė herė mė tė prirur
  ndaj tė rriturve pėr tė mėsuar njė gjuhė tė dytė tė huaj. Studiuesit zbuluan se njerėzit tė cilėt
  flasin dy gjuhė tė huaja e kanė mė tė zhvilluar rajonin e trurit pėrgjegjės pėr tė mėsuar gjuhėt.
  Sa mė herėt qė ta mėsojnė ata gjuhėn, aq mė i dukshėm dhe i zhvilluar ėshtė ky rajon!!!...


  ________________________________
  Tė mėsuarit e njė gjuhe tė huaj tė dytė ndryshon anatomin! Pictur10

   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 13:24