Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kuriozitete & Lajme tė ēuditėshme

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Disa Kuriozitete rreth Cigares 4Tigri1067Shiko mesazhin e fundit prej Tue 13 Jan 2009, 00:21
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   10 orėt e dorės mė tė shtrenjta nė botė 0Scarface1480Shiko mesazhin e fundit prej Tue 06 Jan 2009, 00:02
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   25 theniet me te bukura nga Albert Ajnshtajn 0shpirti_omel4018Shiko mesazhin e fundit prej Mon 05 Jan 2009, 13:54
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Macet parandjejne termetet. 0Daniela1323Shiko mesazhin e fundit prej Sun 28 Dec 2008, 00:39
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   Burgjet mė interesante nė botė dhe vendet ku ndoshen... 1Tigri1698Shiko mesazhin e fundit prej Sun 21 Dec 2008, 00:33
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   8 koriozitete mbi gjumin... 0Tigri2166Shiko mesazhin e fundit prej Sat 06 Dec 2008, 02:53
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Familjet mbreterore me te pasura te botes... 3Scarface1020Shiko mesazhin e fundit prej Sun 16 Nov 2008, 10:52
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Kuriozitet mbi Bletėt. 0Odeta1304Shiko mesazhin e fundit prej Thu 13 Nov 2008, 01:11
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Nje kryeveper e argjente e vitit 1802... 0Scarface725Shiko mesazhin e fundit prej Fri 07 Nov 2008, 03:47
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Burrat me zė tė ulėt (Kuriozitet)... 0Scarface677Shiko mesazhin e fundit prej Thu 30 Oct 2008, 03:24
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   50 shqiptarėt mė tė famshėm nė botė... 0Enkelejda1093Shiko mesazhin e fundit prej Thu 17 Jul 2008, 23:23
nga Enkelejda
Asnjė mesazh i ri   Se fundmi eshte arritur te vihet ne perdorim Avioni me xhama te hapur... 0Scarface832Shiko mesazhin e fundit prej Mon 14 Jul 2008, 06:21
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Disa fjale te ndryshme dhe kuptimi i tyre 1fjolla-15169Shiko mesazhin e fundit prej Wed 25 Jun 2008, 19:28
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   Ne Kolumbi, gjendet nje fshat qe mban emrin Albania !!!... 0Anxhela-2008921Shiko mesazhin e fundit prej Mon 12 May 2008, 08:50
nga Anxhela-2008
Asnjė mesazh i ri   QYTETI ME I MADH NE BOTE 10shaban cakolli6668Shiko mesazhin e fundit prej Tue 15 Apr 2008, 03:38
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Pėrse plakemi dhe vdesim ???!!!... 1Scarface1993Shiko mesazhin e fundit prej Mon 14 Apr 2008, 22:27
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Si i moren emrat kontinentet?! 0Gurabardhesi9999Shiko mesazhin e fundit prej Fri 01 Feb 2008, 00:51
nga Gurabardhesi
Asnjė mesazh i ri   Titaniku - Gjigandi i detrave... 0Gurabardhesi4962Shiko mesazhin e fundit prej Fri 01 Feb 2008, 00:40
nga Gurabardhesi
Asnjė mesazh i ri   Kryeqendrat e Botes... 0Gurabardhesi1186Shiko mesazhin e fundit prej Mon 28 Jan 2008, 10:47
nga Gurabardhesi
Asnjė mesazh i ri   BINJAKET ME TE VJETER 0shaban cakolli806Shiko mesazhin e fundit prej Fri 07 Sep 2007, 19:38
nga shaban cakolli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 13:22