Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Objekti mė i pistė nė botė!!!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Objekti mė i pistė nė botė!!! Empty Objekti mė i pistė nė botė!!!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 31 Oct 2011, 21:04

  Objekti mė i pistė nė botė!

  Objekti mė i pistė nė botė janė karrocat e supermarketeve, bėri tė ditur studimi shkencor
  i Universitetit tė Arizonės, nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
  Universiteti kreu njė testim nė 85 ekzemplarė dhe rezultatet ishin shokuese.
  72% e karrocave rezultuan pozitive pėr bakteret e ndodhura nė fekale, ndėrsa gjysma e tyre
  kishte edhe E.coli, njė prej bakterėve mė agresivė tė njohur.

  Salmonela ėshtė njė tjetėr “produkt” qė supermarketet na dhurojnė falas, pasi kryejmė blerje nė to.
  Kėto rezultate tregojnė se karrocat e supermarketeve janė mė tė pista edhe sa tualetet publike.

  Ndėrsa kėta tė fundit pastrohen dhe sterilizohen vazhdimisht, askush nuk kujdeset qė tė disifektojė
  karrocat e supermarketeve.

  Studimi kėshillon fuqimisht tė gjithė konsumatorėt qė tė shmangin prekjen e drejtėpėrdrejtė tė
  ushqimeve tė zbuluara me pjesėt e karrocės.


  ________________________________
  Objekti mė i pistė nė botė!!! Pictur10

   Ora ėshtė Fri 10 Apr 2020, 14:02