Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Muzika

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Muzika Shqiptare. 4Scarface1882Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Nov 2008, 03:07
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   PO DIGJET PRIZRENI-KENGE NGA LUFTA E KOSOVES-DEMIR KRASNIQI 0shaban cakolli1432Shiko mesazhin e fundit Wed 29 Aug 2007, 05:14
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   DEMIR KRASNIQI KĖNGĖTAR DHE KRIJUES 0shaban cakolli1298Shiko mesazhin e fundit Tue 28 Aug 2007, 04:38
nga shaban cakolli

Muzika

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Shkarkoni Muzikė

Shkarkoni MuzikėKėtu mundeni tė shkarkoni muzikė...

421Beni kerkesen tuaj p...
Thu 01 Mar 2018, 20:58
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh Shqiptare

Tekste Kėngėsh Shqiptare

Nė kėtė nėnforum j'u jepet mundėsia qė tė lexoni tekste kėngėsh shqiptare, njėkohėsishtė edhe tė postoni tekste tė cilat nuk gjenden kėtu...


30274Tekste Kėngėsh tė nd...
Fri 04 May 2012, 10:52
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh Tė Huaja

Tekste Kėngėsh Tė HuajaNė kėtė nėnforum do tė keni mundėsine qė tė lexoni tekste kėngėsh tė huaja nga mė tė ndryshmet. Njėkohėsishtė edhe mund tė postoni tekste tė cilat nuk gjenden aktualishtė kėtu...

232Tekste Kengesh Turke...
Tue 26 Oct 2010, 00:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 25 Jun 2021, 11:46