Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+13
kushtrim
Armanda
Edi Duka
R€B€KA
Romina
Enkelejda
SyKaltra
Florida
Desperado
Odeta
Scarface
shaban cakolli
Administratori
17 posters

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga iliriana Wed 16 Mar 2011, 15:46

  MUzike le te jete qfare te jete
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Administratori Thu 17 Mar 2011, 00:47

  Me se shumti muzika popullore me pelqen.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga kushtrim Thu 17 Mar 2011, 07:07

  me shum popullore me pelqen
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Klea@Love Fri 18 Mar 2011, 22:20

  Varet pak nga te gjitha
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga kushtrim Sat 19 Mar 2011, 05:22

  popullore dhe muzik te let
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga iliriana Mon 21 Mar 2011, 16:15

  trance
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 02:25

  Muzika e lehte.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 28 Feb 2018, 04:05

  sot nė kohėn tonė janė tė mirėpritura dhe tė adhuruara kėngėt e melosit tė lehtė, dhe kjo ėshtė krejt normale, sepse ato kanė pozitivitet, dashuri njerėzore, tė llojit tė vet, krijojnė energji tė duhur rinore dhe tė melosit me pėrzjerje tė popullores. Nė fakt, kjo muzikė dukete lehtė dhe e thjeshtė por pėrēon mesazhe tė bukura dashurie njerėzore. Ka aty kėtu mė shumė provokime erotike, me pėrmesa tė narkoerotizmit, por deliriumet e kohpaskohshme nuk prishin imazhin e bukur tė shumė videove tė lirshme, duke njohur edhe trevat dhe gjeografit kombėtare. Me kėto valse muzikore, shetisim kudo nėpėr blerimin dhe gėzimin e shumė njerėzve, njohim kėnaqėsi dhe dashuri pėr atdheun.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 28 Feb 2018, 04:06

  sot nė kohėn tonė janė tė mirėpritura dhe tė adhuruara kėngėt e melosit tė lehtė, dhe kjo ėshtė krejt normale, sepse ato kanė pozitivitet, dashuri njerėzore, tė llojit tė vet, krijojnė energji tė duhur rinore dhe tė melosit me pėrzjerje tė popullores. Nė fakt, kjo muzikė dukete lehtė dhe e thjeshtė por pėrēon mesazhe tė bukura dashurie njerėzore. Ka aty kėtu mė shumė provokime erotike, me pėrmesa tė narkoerotizmit, por deliriumet e kohpaskohshme nuk prishin imazhin e bukur tė shumė videove tė lirshme, duke njohur edhe trevat dhe gjeografit kombėtare. Me kėto valse muzikore, shetisim kudo nėpėr blerimin dhe gėzimin e shumė njerėzve, njohim kėnaqėsi dhe dashuri pėr atdheun.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 28 Feb 2018, 04:07

  sot nė kohėn tonė janė tė mirėpritura dhe tė adhuruara kėngėt e melosit tė lehtė, dhe kjo ėshtė krejt normale, sepse ato kanė pozitivitet, dashuri njerėzore, tė llojit tė vet, krijojnė energji tė duhur rinore dhe tė melosit me pėrzjerje tė popullores. Nė fakt, kjo muzikė dukete lehtė dhe e thjeshtė por pėrēon mesazhe tė bukura dashurie njerėzore. Ka aty kėtu mė shumė provokime erotike, me pėrmesa tė narkoerotizmit, por deliriumet e kohpaskohshme nuk prishin imazhin e bukur tė shumė videove tė lirshme, duke njohur edhe trevat dhe gjeografit kombėtare. Me kėto valse muzikore, shetisim kudo nėpėr blerimin dhe gėzimin e shumė njerėzve, njohim kėnaqėsi dhe dashuri pėr atdheun.

  Sponsored content


  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? - Faqe 2 Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 14:25